Sex bez kondoma

Po Zadarskoj županiji ima isto jako Filipinki/Bangladeš/Nepalki i neke nisu loši komadi i vole se jebat bez pardona, ima ih dosta u kojekakvim fabrikama po gradui okolici, dosta ih ima na stranicama za upoznavanje i malo Google translate i malo volje i napuni se koja pička ta žuta bez problema
 
Ljubazno bih molio moraliste i one koji osuđuju da ignoriraju ovaj post. Dakle, koje žene s Plavog oglasnika daju seks bez kondoma a da pritom to ne nadoplaćuju? Ja znam (ali nisam bio) za Malu crnu s Vrbana, Sandru, Mirelu (Erotik djevojku) i Ivanu Hercegovku.
 
Vecinom bakutaneri i one preko 40 (Mirela erotik ,Pantera ,Mala crna ....ima ih poprilicno) ,od mlađih cura ona crnka bosanka ili slavonka koja ima oglas ispisan velikim slovima ,ona plavusa Tea koja je bila u Ljubav je na selu ,cesto pijana ,dalje ona mala brineta kojoj naslov u oglasu stoji Ćao ,ona bucka koja ima oglas svaki dan. Eto ,mislite da ste sigurni ,sve je rizik ,ima ih dosta koje to rade tako. Btw ,to sto sam napisao koje to tako rade ne znaci i da sam ja to tako konzumirao ,tako da molim bez mudrih poruka
 
Vecinom bakutaneri i one preko 40 (Mirela erotik ,Pantera ,Mala crna ....ima ih poprilicno) ,od mlađih cura ona crnka bosanka ili slavonka koja ima oglas ispisan velikim slovima ,ona plavusa Tea koja je bila u Ljubav je na selu ,cesto pijana ,dalje ona mala brineta kojoj naslov u oglasu stoji Ćao ,ona bucka koja ima oglas svaki dan. Eto ,mislite da ste sigurni ,sve je rizik ,ima ih dosta koje to rade tako. Btw ,to sto sam napisao koje to tako rade ne znaci i da sam ja to tako konzumirao ,tako da molim bez mudrih poruka
neznam za panteru, bio sam dosta puta i uvijek pita " jel na njem" , "pazi da nije puko" itd , i erotik g mi je odmah rekla da je x sa kondomom a nisam ju ni pito, jer to se podrazumijeva!
 
Kod Pantere nisam bio dugo ali prije kad je tek pocinjala to je bila opcija. Kod Mirele sam bio jednom i za nju mogu reci da kad je zavrsila sa pusenjem samo se nagnula na onaj krevet i naguzila te cekala da ga stavim. To su moja iskustva. Ni kod jedne ne idem vise ,ne zbog sexa bez kondoma vec nisu moj tip. Pantera je kostur ,evo istine ,od 50 godina ,a Mirela mi je predebela ,mozda netko voli takve ,ja ne.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh