Sex bez kondoma

Zanima me ovako jeste probali ikad i kako vam je bilo. Molim nemojte sad pocet pametovat o bolestima i glupostima. Nego držite se teme . Mislim općenito na seks bez kondoma sve dokazi u obzir i transice i kurve i žene ljubavnice cure susjede šta ja znam ko šta voli 100 ljudi 100 čudi. Sigurno
 
S onom koju poznam (i ili znam da ne švrlja okolo - osim samnom ;)) uglavnom bez... Pa ako i ne koriste kontracepciju, malo pripaziš na termine i ok (bemti, više im ja pazim na njihove cikluse nego one same... 😁) Netko bi rekao da je s gumicom kao prati noge u čarapama..., ja bih rekao da je to kao da danas kad je 36 stupnjeva skočiš u more u trenirci... 😄 No, ako nema drugog izbora, jasno...
 
Ako se odlučiš na takvo jebanje. Prvo i osnovno pravilo:
Žena mora biti najmanje 6/10, jer u slučaju da zatrudni, a oplodio si ružnu, vjerojatno će i dijete ispasti ružno.
Zato, ja kada jebem, gledam jebati ove od 6/10, pa nadalje.
Možeš objasnit to 6/10 ne kontam. Možeš i na Privat ak ti lakse. Ili daj sliku neke s ege koja je to. Primjera samo da nebi mislili da ju planiram jebat bez kondoma. Nego mi nije jasna ta računica
 
S onom koju poznam (i ili znam da ne švrlja okolo - osim samnom ;)) uglavnom bez... Pa ako i ne koriste kontracepciju, malo pripaziš na termine i ok (bemti, više im ja pazim na njihove cikluse nego one same... 😁) Netko bi rekao da je s gumicom kao prati noge u čarapama..., ja bih rekao da je to kao da danas kad je 36 stupnjeva skočiš u more u trenirci... 😄 No, ako nema drugog izbora, jasno...
To s gumicom kao prati noge u čarapama je uvijek govorio Mustafa Nadarević, a sa dbez kondoma možda da imam curu zenu da , ali da mi neka u ovom sportu to ponudi ne vjerujem da bi jer ako nudi meni nudi svakom. Jedino da sam ekstra pijan i ne znam za sebe onda valjda bi pristao al pod normalnim okolnostima teško. Ovi sto idu kod Transica koje on spominje bez kondoma ti nek se drže sto dalje od ege i plavog i nek se idu testirat nakon par tjedana obavezno
 
Debilčeki ak ovo nazivate sportom onda ajmo tom terminologijom. Nogomet. Kad pojedeš masni roštilj i kad si s ekipom ak bacite fucu jel igrate u kopačkama ili onak bosi ili pak u japankama? A jel Modrić na euru igro u japankama ili u štucnama i kopačkama? Znači ak je sport obuj se. Ak je rekreativa s poznatom ti osobom rokaj bos. Isto i u seksu. Iznimka je jebeni Rebić mater mu jebem ja mu još ono nisam oprostio. Šupak
 
Debilčeki ak ovo nazivate sportom onda ajmo tom terminologijom. Nogomet. Kad pojedeš masni roštilj i kad si s ekipom ak bacite fucu jel igrate u kopačkama ili onak bosi ili pak u japankama? A jel Modrić na euru igro u japankama ili u štucnama i kopačkama? Znači ak je sport obuj se. Ak je rekreativa s poznatom ti osobom rokaj bos. Isto i u seksu. Iznimka je jebeni Rebić mater mu jebem ja mu još ono nisam oprostio. Šupak
Dobro hobi je ajde , al i sport u neku ruku skidaš kile kad jebes 🤔. Tako se priča
 
A navodno ga joj je najbolje zaprdit bez... Ja još nisam jebo, pa ne znam, ali pričali su mi neki koji su gledali kako drugi jebu. Veli kad joj ga zaprdiš bez, to je kao da se majka Isusuva spusti s neba i pomiluje te po glavi.
 
Dobro hobi je ajde , al i sport u neku ruku skidaš kile kad jebes 🤔. Tako se priča
:rolleyes: Zato se ja nešto debljam u zadnje vrijeme...
Dobro sad ajmo filozofirat jebote. Znači jebi s kondomom radi svoje zaštite ili budi ko gospon mercedes pa riskiraj sidu. Mercedes samo piši kad budeš kod neke da ne pojebemo slučajno iza tebe. Ako ideš na te trans dečkiće onda to ni ne piši na to niko normalan nejde tak i ovak

A ti...
A navodno ga joj je najbolje zaprdit bez... Ja još nisam jebo, pa ne znam, ali pričali su mi neki koji su gledali kako drugi jebu. Veli kad joj ga zaprdiš bez, to je kao da se majka Isusuva spusti s neba i pomiluje te po glavi.
Koji je pak tebi kurac? Vidi se da nisi jebo odi jebi nešto pa se javi kako ti je bilo.
 
Uopće mi nije jasna ova tema niti odgovori na nju. Kakvo je to pitanje kakav je bio seks bez kondoma, tj. kakve odgovore očekuješ? A ovi ostali što odgovaraju sa zdravstvenim brigama isto totalno fulali temu, pokretač teme naveo je odmah u prvom postu da ne pišete o tome što upućuje na to da je upoznat s rizicima tako da nr vidim zašto je potrebno pametovati
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh