Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

jel bio netko sa curom Lucija69 sa seeka
dogovaram s njom susret, cura je preko poruka fina i pristojna, dobro izgleda ali već tri dana mi prodaje spiku kako ju stanodavac tjera van iz stana, da joj je hića za lovu, pa jel bi se našli na cugi...tip bi došao po lovu i tek bi onda išli kod nje u taj stan na keks...ono wtf 🤣🤣 Brijem da kad taj "kvazi gazda" dođe u birc po lovu oboje bi se ustali i otišli i ostaneš suhog ku...
 
posljednja izmjena od urednika:
jel bio netko sa curom Lucija69 sa seeka
dogovaram s njom susret, cura je preko poruka fina i pristojna, dobro izgleda ali već tri dana mi prodaje spiku kako ju stanodavac tjera van iz stana, da joj je hića za lovu, pa jel bi se našli na cugi...tip bi došao po lovu i tek bi onda išli kod nje u taj stan na keks...ono wtf 🤣🤣 Brijem da kad taj "kvazi gazda" dođe u birc po lovu oboje bi se ustali i otišli i ostaneš suhog ku...
Cim trazi lovu u kaficu zaobidji to.
 
posljednja izmjena od urednika:
jel bio netko sa curom Lucija69 sa seeka
dogovaram s njom susret, cura je preko poruka fina i pristojna, dobro izgleda ali već tri dana mi prodaje spiku kako ju stanodavac tjera van iz stana, da joj je hića za lovu, pa jel bi se našli na cugi...tip bi došao po lovu i tek bi onda išli kod nje u taj stan na keks...ono wtf 🤣🤣 Brijem da kad taj "kvazi gazda" dođe u birc po lovu oboje bi se ustali i otišli i ostaneš suhog ku...
I inače dosta muljavele na aplikaciji...
 
posljednja izmjena od urednika:
da, nije problem prekinuti članstvo, samo u settingsima uključiš disable auto renewal. najbolje ti je to napravit odmah pol sata nakon što ti oni registriraju uplatu i dobiš pravo komunikacije sa curama jer inače zaboraviš pa se za mjesec dana iznenadiš kad dobiješ poruku dansu ti automatski skinuli s kartice mjesečnu članarinu. Inače u izborniku za one time uplatu nemaš opciju odabira za jedan mjesec, samo za 3 mjeseca, to je malo banana...
 
jel bio netko sa curom Lucija69 sa seeka
dogovaram s njom susret, cura je preko poruka fina i pristojna, dobro izgleda ali već tri dana mi prodaje spiku kako ju stanodavac tjera van iz stana, da joj je hića za lovu, pa jel bi se našli na cugi...tip bi došao po lovu i tek bi onda išli kod nje u taj stan na keks...ono wtf 🤣🤣 Brijem da kad taj "kvazi gazda" dođe u birc po lovu oboje bi se ustali i otišli i ostaneš suhog ku...
Ima ih još takvih koje traže lovu unaprijed da se kakti osiguraju 😂
 
Pazite se prevara. Plaćanje samo prilikom susreta. Uvijek se može odustati prilikom susreta. Prethodni dogovor i to je to. Nikakvi bonovi i slične gluposti. I mlade cure uglavnom hoće ak skuže da imaš lovu. A onda nastaje drugi problem.
 
Jel moguće uplatiti premium članstvo sa običnom karticom od bankovnog racuna…u slučaju da se ne posjeduje kreditna kartica…Koliko vidim traži bas isključivo kreditnu karticu…
 
Koristim Seeking s prekidima već nekoliko godina. Preporučam stranicu svima koji imaju vremena i živaca koje je potrebno uložiti zajedno s novcem da bi se došlo do kvalitetnih cura na ovoj stranici. Oni koji se žele sve dogovoriti za 5 minuta neće uvijek imat sreće ovdje. Ako imaš strpljenja i malo socijalne inteligencije bit ćeš do grla u dobrim mladim trebama...
 
posljednja izmjena od urednika:
Dobro ....a jesi otfurao neku francuskinju , spanjolku , litvanku ? Ja trenutno tamo se zajebavam s besplatnom varijantom ...al mi se čini da bi se osplatilo učipit !!?? Ima toljaga ali ima i vrh trebica ....možda možda ? se isplati ? A
Vrlo vjerojatno se ne isplati...shvatit ćeš kad se učipiš.ono malo što vrijedi se brzo filtrira i nestane veli frend
 
Ja sam dvije cure preko Sk pokupio. Jedna iz Kolumbije a druga iz Venecuele. Obje bile na nekoj studentskoj razmjeni. Moze se ljeti dosta cura upoznati iz inozemstva. Naravno moras imati premium clanstvo. Dogovori su lagani jer one ionako su tu u prolazu i nitko ih ne zna.
 
posljednja izmjena od urednika:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh