Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Na SA djevojkama je besplatno otvaranje profila i komuniciranje porukama.
Sada čitam da muškarac želi da otvori fake ženski profil jer nema novaca da plati za svoj pravi profil :)

Pa ono je nevjerojatno :), i onda kada ja nešto napišem o stvarnom financijskom stanju naših tatica čopor poludi i usija se forum od primitivizma i uvreda... 😁😁
prave Tatice ne tipkaju po forumi nego djeluju.. pa opisi se .. ako zelis... ili sumnjas ili kaj vec
 
Za mene je Seeking upravo opravdao svoje postojanje i nije mi žao početne investicije.
Nakon nešto malo dopisivanja, upravo mi je pred sat vremena popušila prekrasna dvadesetogodišnjakinja, studentica, i to nakon što smo se našli nakon posla, odveo sam ju na kavu i nakon toga kod mene u stan. Jedno sasvim posebno iskustvo, vanserijsko, nema tog PO, Ljubavnog, Smokve, Iskrice... Rekla je da joj je prvi put, nedavno se registrirala na Seeking. Mala se prekrasno ljubi, mogao sam primijetiti da uživa u ljubljenju i dodirivanju. Prekrasno tijelo, sise dvojka, jako lijepa dvojka. Prekrasan pogled, oči u osmijeh. Znam da nas mogu lako izmanipulirati ali čini mi se da nije lagala kad je rekla da joj je lijepo i da se napalila se kod ljubljenja i rekla da bi htjela sve ali da ima mengu. Pušila mi ga je lijepo i polako, pravo GFE iskustvo, svršio sam joj u usta, guta. Dogovorili susret za vikend sa svim u kompletu.
Cijena = 400kn + plaćeno članstvo na Seeking, ali najbolje uložen novac u ovaj sport ikad.
Odvezao sam je nazad tamo gdje sam je pokupio i za rastanak me poljubila u usta. Budem li pametan, ovo bi mogao biti početak jednog jako lijepog prijateljstva i s vremenom - bez plaćanja.
Ako ste na Seekingu, igrajte pametno, bez krkanluka, ispipajte pažljivo teren i isplatiti će vam se. Zaboravite krkanski nastup.
Sretno svima. Ja ću danas leći sa osmijehom na licu.
 
posljednja izmjena od urednika:
Moja frendica ima profil na SA, u zadnjih par mjeseci ovdje u St je imala nekoliko dobrih dogovora sa turistima gdje je dobila lipu i dobru lovu i obostrano je bilo zadovoljstvo, nema razloga da mi ne govori istinu, ali naglašavam da je bila sa strancima i za jednu noć je dobijala po 700-800 eura, tko neće virovati njegov problem. Čak joj je jedan Amer dao i 150 $ bakšiša uz dogovorenu cijenu.

Ja profil na SA niti bilo gdje drugo nemam, nemam razloga da ikoga reklamiram, ali zaista sam se uvjerila barem na frendicinom slučaju da je sve ok.
Ali naglašavam da je sa strancima se nalazila koji imaju dobar cash, sa našima koji nemaju ni za kavu u džepu suvišno je bilo što komentirati.
 
posljednja izmjena od urednika:
Moja frendica ima profil na SA, u zadnjih par mjeseci ovdje u St je imala nekoliko dobrih dogovora sa turistima gdje je dobila lipu i dobru lovu i obostrano je bilo zadovoljstvo, nema razloga da mi ne govori istinu, ali naglašavam da je bila sa strancima i za jednu noć je dobijala po 700-800 eura, tko neće virovati njegov problem. Čak joj je jedan Amer dao i 150 $ bakšiša uz dogovorenu cijenu.

Ja profil na SA niti bilo gdje drugo nemam, nemam razloga da ikoga reklamiram, ali zaista sam se uvjerila barem na frendicinom slučaju da je sve ok.
Ali naglašavam da je sa strancima se nalazila koji imaju dobar cash, sa našima koji nemaju ni za kavu u džepu suvišno je bilo što komentirati.
Dobro, ako je to tako onda si mozes otvoriti profil na SA i zaradivati si po 800eura i prestati vrijeđati nas na forumu sa izjavama tipa "da nemamo 10kn za kavu"!
 
posljednja izmjena od urednika:
Dobro, ako je to tako onda si mozes otvoriti profil na SA i zaradivati si po 800eura i prestati vrijeđati nas na forumu sa izjavama tipa "da nemamo
Moja frendica ima profil na SA, u zadnjih par mjeseci ovdje u St je imala nekoliko dobrih dogovora sa turistima gdje je dobila lipu i dobru lovu i obostrano je bilo zadovoljstvo, nema razloga da mi ne govori istinu, ali naglašavam da je bila sa strancima i za jednu noć je dobijala po 700-800 eura, tko neće virovati njegov problem. Čak joj je jedan Amer dao i 150 $ bakšiša uz dogovorenu cijenu.

Ja profil na SA niti bilo gdje drugo nemam, nemam razloga da ikoga reklamiram, ali zaista sam se uvjerila barem na frendicinom slučaju da je sve ok.
Ali naglašavam da je sa strancima se nalazila koji imaju dobar cash, sa našima koji nemaju ni za kavu u džepu suvišno je bilo što komentirati.
Hahaha pravis se ovdje kompetentna komentirati o SA stranici. Cim ti netko kaze drugo odmah pocnes vrijedjati kako lazu ili nemaju poima ili su bez love. Na SA sam upoznao masu cura i nikad nisam placao tolike iznose kolike ovdje pricas. Sve se da dogovoriti. Sli buduci da si neka jajara tesko je to uopce tebi objasniti.
 
posljednja izmjena od urednika:
Jel inace ugovarate cijenu odmah na SA prije sastanka ili idete prije na neku cugu pa onda kad se malo upoznate?
 
posljednja izmjena od urednika:
Za mene je Seeking upravo opravdao svoje postojanje i nije mi žao početne investicije.
Nakon nešto malo dopisivanja, upravo mi je pred sat vremena popušila prekrasna dvadesetogodišnjakinja, studentica, i to nakon što smo se našli nakon posla, odveo sam ju na kavu i nakon toga kod mene u stan. Jedno sasvim posebno iskustvo, vanserijsko, nema tog PO, Ljubavnog, Smokve, Iskrice... Rekla je da joj je prvi put, nedavno se registrirala na Seeking. Mala se prekrasno ljubi, mogao sam primijetiti da uživa u ljubljenju i dodirivanju. Prekrasno tijelo, sise dvojka, jako lijepa dvojka. Prekrasan pogled, oči u osmijeh. Znam da nas mogu lako izmanipulirati ali čini mi se da nije lagala kad je rekla da joj je lijepo i da se napalila se kod ljubljenja i rekla da bi htjela sve ali da ima mengu. Pušila mi ga je lijepo i polako, pravo GFE iskustvo, svršio sam joj u usta, guta. Dogovorili susret za vikend sa svim u kompletu.
Cijena = 400kn + plaćeno članstvo na Seeking, ali najbolje uložen novac u ovaj sport ikad.
Odvezao sam je nazad tamo gdje sam je pokupio i za rastanak me poljubila u usta. Budem li pametan, ovo bi mogao biti početak jednog jako lijepog prijateljstva i s vremenom - bez plaćanja.
Ako ste na Seekingu, igrajte pametno, bez krkanluka, ispipajte pažljivo teren i isplatiti će vam se. Zaboravite krkanski nastup.
Sretno svima. Ja ću danas leći sa osmijehom na licu.
Care, kapa do poda. Svaka ti čast... dali nam mozes slikat prvih par poruka sa tom curom da vidim sa kojom pricom si uletio??? Koloko sam skuzio prva poruka je najbitnija.
 
Pitaj Astera ili Nabrijanog, oni su cijeli Seeking pojebali.
To sto sam ili nisam i koga sam je nebitno. Bit je da se da sve dogovoriti. Pravi muskarac se nikad ne hvali koliko je toga j...o. Imam super iskustva s te stranice i nije mi.zao platiti 100€ za mjesecno clanstvo jer zasto bi placao ako nisam nista uspio naci. Mjesecima sam clan SA tako da to govori sve. Za jajare kojima je zao platiti i plavi oglasnik je preskup..
 
posljednja izmjena od urednika:
Pozdrav od novoga na forumu.

Kad sam već vidio Maju iz Splita, hajde da krenem s njom. Radi samo s onima na Seekingu, 400€ za domaće, strancima naplaćuje više, u hotelu.

Antonela iz Zagreba je samo za dugoročne dogovore i traži 5.000 kn po susretu.

Rekao bih da uglavnom ima za svakoga ponešto. Preko ljeta ima i onih koje dolaze na more, a traže od 300 do 500 europljana.

Iz iskustva, Monika iz Poljske u prolazu kroz Pulu mi je uljepšala život... ;-)
 

Prilozi

  • Antonela.jpg
    Antonela.jpg
    31,3 KB · Pregleda: 681
  • Monika.jpg
    Monika.jpg
    112,6 KB · Pregleda: 678
posljednja izmjena od urednika:
Ukratko generalan savjet za seeking isplati se jako ako nekome nije problem potrošit neku konkretnu cifru.
Isplati se malo i sprijateljit sa curama koje su duže tamo jer većina njih ima i neke prijateljice pa te mogu i preporučit ako se ok pokažeš. Samo treba bit malo pristojan i fin i ne upadat sa spikama oš doć do mene, jesi za druženje i slično.
 
posljednja izmjena od urednika:
Probao seeking ljetos, uplatio članarinu, mjesec dana, par nekih kontakata, bio sam prilično stalno zauzet i na putu ali realizirao sam 2 x sa curama koje su ok i nisu u nebesima, cifre koje mnoge tamo bubaju se rekao bih po evropskim tarifama i nerealne, dok ima i nekoliko normalnijih i pametnijih cura koje idu na sigurnost i duži rok, pa uz normalne iznose to traje ugodno i nekoliko mjeseci a znam neke i godina. Što im je na kraju i isplativije i imaju neku sigurnost. Ovo bubanje po 100 i više eur je po sistemu APP, i odmah se vidi da su te cure neozbiljne i nisu posvećene kvalitetnom druženju. Je rrealno možeš uzeti oglasnik i za 100 i više eur izmišljati kakvu želiš, ovo je više neki fair odnost na duže staze a na obostrano zadovoljstvo.
 
posljednja izmjena od urednika:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh