Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

tak im i ja odgovaram kad kažu da nemaju love ....nek posudi , čim dođe prvo idemo uplatit lovu od kog je posudila i to isto duplo .Ali sve u svemu ....bolje se tlačit s nekom mladom ok trebicom nego s ovim lujkama kod nas , ove tu bi da klekneš , moliš ih i platis karanje ....kaj je previse previse je , a vecina izgleda pokrpano ko fićek stari
Aj javi kaj bude ;)
Odjebao sam to jer je ocito muljava, ako se varam neka me netko ispravi sa svojim osobnim iskustvom
Dakle karta je 100kn i ona nema za kartu a po dolasku ja dajem 2000kn za provedeno vrijeme plus naravno putni troskovi, vecera i sve sta ide uz to
Znaci najvise me raspizdilo sta je rijec o 100kn, da je neka cura iz Čilea i nema za avionsku kartu jos bi razumio, jebenih 100kn da nema to ne mogu progutat
 
Odjebi to. 1000000x je receno tko god trazi lovu unaprijed od toga nista cisi scam i prevara. Ja sam ucio iz svoga iskustva nazalost. Ti bar imas priliku nauciti iz tudjeg..
 
Ja inace ne komuniciram s curama van Hr. Sto bi? Ima dovoljno domacih cura i stvarno se moze naci super komade. Vama svaka cast kad nudite tolike iznose da dolaze u Hr. To je na vama..
 
osobno nisam tamo, ali jedan moj prijatelj to koristi. dok nije bio na seekingu, jebao je samo u mozak, otkako je tamo, živi 99 nijansi sive. poznavajući njega, to je samo 44.5, ali zvuči uvjerljivo da je već 'odradio' par neloših klinki. po fotkama, čini mi se da su neusporedivo bolje od ovih s oglasnika. ako su lagali mene, i ja lažem vas...
Ne laze ima ih da boli glava:)
 
pičkice vrište
fali mi samo milion ..nečegaScreenshot_20210709-133040.png
 
posljednja izmjena od urednika:
Ja inace ne komuniciram s curama van Hr. Sto bi? Ima dovoljno domacih cura i stvarno se moze naci super komade. Vama svaka cast kad nudite tolike iznose da dolaze u Hr. To je na vama..
čekaj , pričaš o seekingu ?tamo briješ s curama iz rh , to misliš ?
pa da, ima ih puno naših , ja sam se iznenadio
 
Ja inace ne komuniciram s curama van Hr. Sto bi? Ima dovoljno domacih cura i stvarno se moze naci super komade. Vama svaka cast kad nudite tolike iznose da dolaze u Hr. To je na vama..
Nije ova cak ni van Hr, ona je 150km udaljena od mene i trazi pare za autobusnu kartu a sex je 200e
 
Ako oces pitaj ti ja izgubio volju, broj ti posaljem nije bed
Bas bi me zanimalo oce li sad imat za autobus 😂
 
Pa kad su cure sa Seekinga u pitanju, normalno je da joj platis putne troskove unaprijed. Ali ne na nacin da joj saljes novac nego joj kupis avionsku (ili autobusnu) kartu online i posaljes joj.
 
posljednja izmjena od urednika:
Rekoh izvrsna stranica i jako puno sam ih upoznao..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh