Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Probao seeking ljetos, uplatio članarinu, mjesec dana, par nekih kontakata, bio sam prilično stalno zauzet i na putu ali realizirao sam 2 x sa curama koje su ok i nisu u nebesima, cifre koje mnoge tamo bubaju se rekao bih po evropskim tarifama i nerealne, dok ima i nekoliko normalnijih i pametnijih cura koje idu na sigurnost i duži rok, pa uz normalne iznose to traje ugodno i nekoliko mjeseci a znam neke i godina. Što im je na kraju i isplativije i imaju neku sigurnost. Ovo bubanje po 100 i više eur je po sistemu APP, i odmah se vidi da su te cure neozbiljne i nisu posvećene kvalitetnom druženju. Je rrealno možeš uzeti oglasnik i za 100 i više eur izmišljati kakvu želiš, ovo je više neki fair odnost na duže staze a na obostrano zadovoljstvo.
Te koje uzimaju takve mizerne cifre ne bih taknuo štapom. Bog te pitaj sa kim te sve viđaju i čim pristaju na takve mizerne cifre znači da im treba hitno love. Naravno ne pristajem na neke sulude zahtjeve, ali platim neku normalnu cifru i znam da se mala ne viđa sa više od 2,3 frajera mjesečno.
 
posljednja izmjena od urednika:
Ti misliš da znaš, ali bi se iznenadio koliko ne znaš, zato cifra nije nikakav pokazatelj
malo sam duže od tebe tamo pa znam malo bolje kako stvari stoje. Velim poznajem neke od tih cura sa imenom i prezimenom, znam ko su i šta su i same će ti ispričat dosta stvari ako zadobiš povjerenje. Ja nemam problema sa tim da imaju ni dečka,muža ili da se viđaju sa još frajera. Bolje na kraju za tebe jer nekima padaju gluposti o vezama na pamet ako se fokusiraju samo ne tebe.
 
Evo financijski je seeking i isplativiji od EEGa. Volim se i ja sa vremena na vrijeme počastit sa nekom egzotikom , al za jedan sat sa vecinom brazilki će mala sa seekinga bit sa tobom cijelu večer. Većina ne gleda na sat uopće i znam da se neću susret sa drugim frajerom na kraju večeri koji je došao poslije mene.
Sad naravno ovisi dosta i o curi, al GFE je puno bolji na seekingu ako je to nekome bitno.
 
Evo financijski je seeking i isplativiji od EEGa. Volim se i ja sa vremena na vrijeme počastit sa nekom egzotikom , al za jedan sat sa vecinom brazilki će mala sa seekinga bit sa tobom cijelu večer. Većina ne gleda na sat uopće i znam da se neću susret sa drugim frajerom na kraju večeri koji je došao poslije mene.
Sad naravno ovisi dosta i o curi, al GFE je puno bolji na seekingu ako je to nekome bitno.
Seeking i EGE su dva različita svijeta.
 
Seeking i EGE su dva različita svijeta.
nije ti puno drugačiji na kraju dana. Pusti ti to šta se oni reklamiraju na drugi način stvarna situacija ti je malo drugačija. Ove priče o putovanjima i slično objesi mačku o rep, brzo većina cura skuzi da ništa od toga ili odlaze kod stranaca. Princip je jako sličan eegu samo šta te nakraju ispadne malo jeftinije i više je prisutan taj GFE experience i nisi 3. taj dan kad se ideš nac sa nekom od njih.
 
Ja sam imao pozitivno iskustvo sa seekingom.
Našao sam se sa studenticom u Zg-u u hotelu, priča , ovo - ono . Nemaš osjećaj da si platio druženje, kao da ste se upoznali u izlasku. Kasnije akcija i sve, i više puta. Ovisi s kim se nađeš ipak.
 
posljednja izmjena od urednika:
Dmmm je generalno u pravu. Po cijenama su SA i EEG vrlo slični s tim što cure na EEG rade na traci cijeli dan a ove sa Seekinga se vjerojatno nađu samo s tobom taj dan. SA je profinjeni eskort realno gledano. S tim da cura ima jedino u Zg dovoljno sve ostalo u RH je jako loše tako da se realno ne isplati jer ti neće htjeti dolaziti. Te cure velikom većinom očekuju da ti dolaziš kod njih.
 
posljednja izmjena od urednika:
Dmmm je generalno u pravu. Po cijenama su SA i EEG vrlo slični s tim što cure na EEG rade na traci cijeli dan a ove sa Seekinga se vjerojatno nađu samo s tobom taj dan. SA je profinjeni eskort realno gledano. S tim da cura ima jedino u Zg dovoljno sve ostalo u RH je jako loše tako da se realno ne isplati jer ti neće htjeti dolaziti. Te cure velikom većinom očekuju da ti dolaziš kod njih.
a realno i rizik ti je zvat neku curu iz drugog grada jer nikad ne znaš dal će se uopće pojavit mada ima nekoliko njih koje će doć ako to dobro kompenziraš. Iz mog iskustva ove ispod 23 su jako neozbiljne ( većina njih) i previše je to natezanja sa njima.
 
Pozdrav svima, pokušavam se registrirati na seeking i ne mogu. Dođem do onoga gdje prihvaćam i vrti li ga vrti. Ako ima tko da mi pomogne i objasni bio bi zahvalan.
 
posljednja izmjena od urednika:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh