Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Seeking meni najbolji. Isprobao i ima puno mladih cura. Upoznao nekoliko uživo . Ali bez članstva se ne može ništa dogovoriti. Znači bez premium pretplate 0 bodova. Meni upravo isteklo :(
 
posljednja izmjena od urednika:
Ne znam kakva su iskustva razgledao jesam, ali ne namjeravam uplatit članstvo samo sam upoznao jednu curu koja ima profil tamo i radi se o teškoj narkomanki pa ne bih očekivao neku kvalitetu.
 
Ja sam našao šta sam tražio, longterm dogovor sa studenticom. Ima dečka, pored toga se još buba samo samnom za mjesečnu naknadnu. Takav je barem dogovor, vrlo normalna cura, za sada sve top.
Čini mi se da je prošle godine bilo lakše zbog korone, bilo je manje starih lovatora. Sada se curama koje nešto vrijede nudi ozbiljna lova.
Inače, najbolja (jedina?) opcija je uloviti curu koja se tek registrirala. Sve najbolje brzo odu, puno profila koji se dugo nisu ulogirali. One top top prirodne cure u par dana riješe sve.
Tako da budite strpljivi.
Također mislim da će biti bolja ponuda kada krene faks. A s ovom inflacijom pogotovo.
 
posljednja izmjena od urednika:
Ja sam našao šta sam tražio, longterm dogovor sa studenticom. Ima dečka, pored toga se još buba samo samnom za mjesečnu naknadnu. Takav je barem dogovor, vrlo normalna cura, za sada sve top.
Čini mi se da je prošle godine bilo lakše zbog korone, bilo je manje starih lovatora. Sada se curama koje nešto vrijede nudi ozbiljna lova.
Inače, najbolja (jedina?) opcija je uloviti curu koja se tek registrirala. Sve najbolje brzo odu, puno profila koji se dugo nisu ulogirali. One top top prirodne cure u par dana riješe sve.
Tako da budite strpljivi.
Također mislim da će biti bolja ponuda kada krene faks. A s ovom inflacijom pogotovo.
Ne odu ti jer nekog nađu, nego jer ih muškarci izmaltretiraju sa porukama ili češći slučaj padnu na marketing i misle da će dobit lovu za ispijanje kave. Ja zapravo imam suprotan savjet, nemoj se javljat ovim svježe registriranim osim ako nemaš volje i želje se dopisivat duže vrijeme i možda par puta sa njima izać a da nema sexa.
 
posljednja izmjena od urednika:
Ne odu ti jer nekog nađu, nego jer ih muškarci izmaltretiraju sa porukama ili češći slučaj padnu na marketing i misle da će dobit lovu za ispijanje kave. Ja zapravo imam suprotan savjet, nemoj se javljat ovim svježe registriranim osim ako nemaš volje i želje se dopisivat duže vrijeme i možda par puta sa njima izać a da nema sexa.
Budi fin i kulturan, pozovi prije na neko piće, večeru da se malo opuste i ne upadaj u prvih 5 poruka e za koliko te mogu bubat. Pokazivala mi je jedna nedavno poruke koje dobiva i to su većinom razgovori ja tarzan ti jane. Ako možeš bolje od toga nećeš imat problema nekog tamo nać i nešto dogovorit.
 
Budi fin i kulturan, pozovi prije na neko piće, večeru da se malo opuste i ne upadaj u prvih 5 poruka e za koliko te mogu bubat. Pokazivala mi je jedna nedavno poruke koje dobiva i to su većinom razgovori ja tarzan ti jane. Ako možeš bolje od toga nećeš imat problema nekog tamo nać i nešto dogovorit.
Sve odlični savjeti. Cura s kojom sam se ja dogovorio kaže isto za razinu upada.

Za sada nije bilo problema, ako se postaviš onako kako im je u opisu. Tamo gdje je direkt - direkt, tamo gdje nije - polako. Iako, ja vjerojatno imam više godina od tebe pa je drugačiji pristup. Ne vidim se da idem van sa nekom curom od 20 godina, bio bi mi neugodnjak.

Nekako mi se čini da su cure koju sada aktivne uglavnom ostaci. Ako ti je profil iz 2020, a još si tu iako ti je opis dosta direktan, nekaj ne štima. Nije li logično da su ove, ajmo reći bolje, riješile kaj su htjele (1, 2, 3, 5 stalnih, whatever) i sada su out. Ima trenutno jedna kojoj u oglasu dirket piše tražim longterm da se onda duže vrijeme ne moram logirati u SA...
 
posljednja izmjena od urednika:
Zar nisu u ovo
O čemu se onda ovdje priča? To je kratica za?

"financijski je seeking i isplativiji od EEGa. Volim se i ja sa vremena na vrijeme počastit sa nekom egzotikom , al za jedan sat sa vecinom brazilki će mala sa seekinga bit sa tobom cijelu večer. Većina ne gleda na sat uopće i znam da se neću susret sa drugim frajerom na kraju večeri koji je došao poslije mene.
Sad naravno ovisi dosta i o curi, al GFE je puno bolji na seekingu ako je to nekome bitno."
 
posljednja izmjena od urednika:
Curama koje pronadjete na Seeking-u je sasvim normalno kupiti povratnu kartu (zrakoplovnu, autobusnu ili zeleznicku) ako dolaze iz drugog grada ili drzave, ali niposto ne slati novac unaprijed nekom s kim se niste nekoliko puta vec sreli.
 
posljednja izmjena od urednika:
koliko je cijena druzenja u prosjeku sa curama na seekingu
Obično se vrte 2 cijene.
200€ noć (tipa 3h) i 500€ noć.
200€ su tipa standardne cure koje bi upozno u izlasku, a 500€ su tipa hostese u top klubovima (silikoni, top cura.)

30/60 min nisam tražio pa nisam educiran, tu neka se netko drugi uključi. A i kažem priča je okrenuta često malo konkretnijim dogovorima.

Osim samo pay per meeta, moš dogovorit i "džeparac".
Tu se znaju vrtit 2000-4000€ mjesečno cifre. Broj susreta, sad ovisi o kojoj curi. (I po ciframa se vidi da sam za to pitao samo top cure, pa ne znam možda ima nešto prihvatljivije.)

Ukratko može biti prihvatljivija cijena, ali i malo veće cifre koje će odgovarat samo onima dubljeg džepa.
Ali sigurno će biti skuplje od PO, nešto u rangu EGE-a.

Što razlikuje Seek od EGE-a je komuniciraš sa curom bez google translate-a :)
 
posljednja izmjena od urednika:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh