Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Obično se vrte 2 cijene.
200€ noć (tipa 3h) i 500€ noć.
200€ su tipa standardne cure koje bi upozno u izlasku, a 500€ su tipa hostese u top klubovima (silikoni, top cura.)

30/60 min nisam tražio pa nisam educiran, tu neka se netko drugi uključi. A i kažem priča je okrenuta često malo konkretnijim dogovorima.

Osim samo pay per meeta, moš dogovorit i "džeparac".
Tu se znaju vrtit 2000-4000€ mjesečno cifre. Broj susreta, sad ovisi o kojoj curi. (I po ciframa se vidi da sam za to pitao samo top cure, pa ne znam možda ima nešto prihvatljivije.)

Ukratko može biti prihvatljivija cijena, ali i malo veće cifre koje će odgovarat samo onima dubljeg džepa.
Ali sigurno će biti skuplje od PO, nešto u rangu EGE-a.

Što razlikuje Seek od EGE-a je komuniciraš sa curom bez google translate-a :)
Slazem se. No cure koje sam upoznao ta manje od 500€ nista nisu gore od tih kao hostesa. Neke sebi ufuraju da su top macke
 
Slazem se. No cure koje sam upoznao ta manje od 500€ nista nisu gore od tih kao hostesa. Neke sebi ufuraju da su top macke
Slažem se, tamo je vjerojatno najbolje domaća girl next door, mlada cura, lijepo lice, nije umišljena, 200€ noć.
Sad jel s kojom ide 100€ sat... kažem nisam išao u tom smjeru, meni je ovo "noć" bilo ono što sam tražio.

A da li ih ima koje se precijene i za 2-3 razreda, naravno kao i u free svijetu, naravno postoji.

Zaboravio prije još spomenuti da postoje tamo i neke "samo online", "samo platonski" spike, koje ja zaobilazim u širokom luku.
Tko voli nek izvoli

Bitch je jbg pretplata 100-njak+ eura mjesečno i ne isplati se cijela spika bez barem srednje dubljeg džepa naravno.
 
posljednja izmjena od urednika:
Slažem se, tamo je vjerojatno najbolje domaća girl next door, mlada cura, lijepo lice, nije umišljena, 200€ noć.
Sad jel s kojom ide 100€ sat... kažem nisam išao u tom smjeru, meni je ovo "noć" bilo ono što sam tražio.

A da li ih ima koje se precijene i za 2-3 razreda, naravno kao i u free svijetu, naravno postoji.

Zaboravio prije još spomenuti da postoje tamo i neke "samo online", "samo platonski" spike, koje ja zaobilazim u širokom luku.
Tko voli nek izvoli

Bitch je jbg pretplata 100-njak+ eura mjesečno i ne isplati se cijela spika bez barem srednje dubljeg džepa naravno.
Tocno_Ove platonik misle da im trebas placati samo sto pricas s njima. Takve blokiram kao i one koje za to sto bi popili pice vani traze po 500 ili vise €. Ima stvarno top komada ako ti se da malo potruditi. Iako je cijena sada puno visa jer he dolar otisao gore. Smeta ne 25% pdv na steanicu koju placas vani
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh