Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Evo da i ja dam svoj doprinos temi.
Na seekingu sam zadnjih 15 tak dana, tj toliko ima da sam platio članarinu.
Score za sada je, dvije mlađe cure šteta sve skupa 400€. Bilo je dobro, nisam požalio, cure su zgodne i s guštom sam ih.
Nakon što sam riješio na brzinu te dvije, odlučio sam malo dublje zagrebati i viditi da li tu se može nešto riješiti za free. Ne u smislu da ne želim platiti, nego da li ima stvarno cura koje su to jer žele da ih neko dobro poševi. Za divno čudo, ima itekako.
Krene priča uvijek kao da traže neku nagradu, al onda malo spinam priču na to sta bi im radio i gađam njihov daddy issue, pošalješ im koju slikicu na telegram i totalno nagrada ispadne iz priče, mokre skroz, šalju Gole slike. Sad sam ovaj sljedeći tjedan tri uspio dogovoriti, malo sam pretjerao al jbg. Kad je bal..
Moj zaključak je da se isplati platiti članarinu jedan mjesec skupit kontakte za telegram i nakon toga koristiti te kontakte..nakon toga nema smisla dalje plaćati članarinu.
Doduše, treba biti i realan, ako nekog pojedinca ne ide s curama u stvarnom svijetu, mislim da ne treba očekivati nešto bolje na seekingu , osim ovih koje ćes cisto platiti i koje te samo odrade.
Plus, ima i dosta cura koje traže iznose od 300,400,500€ a stvarno ne vrijede ni blizu..
Moze neke nickove u privat😀
 
Evo da i ja dam svoj doprinos temi.
Na seekingu sam zadnjih 15 tak dana, tj toliko ima da sam platio članarinu.
Score za sada je, dvije mlađe cure šteta sve skupa 400€. Bilo je dobro, nisam požalio, cure su zgodne i s guštom sam ih.
Nakon što sam riješio na brzinu te dvije, odlučio sam malo dublje zagrebati i viditi da li tu se može nešto riješiti za free. Ne u smislu da ne želim platiti, nego da li ima stvarno cura koje su to jer žele da ih neko dobro poševi. Za divno čudo, ima itekako.
Krene priča uvijek kao da traže neku nagradu, al onda malo spinam priču na to sta bi im radio i gađam njihov daddy issue, pošalješ im koju slikicu na telegram i totalno nagrada ispadne iz priče, mokre skroz, šalju Gole slike. Sad sam ovaj sljedeći tjedan tri uspio dogovoriti, malo sam pretjerao al jbg. Kad je bal..
Moj zaključak je da se isplati platiti članarinu jedan mjesec skupit kontakte za telegram i nakon toga koristiti te kontakte..nakon toga nema smisla dalje plaćati članarinu.
Doduše, treba biti i realan, ako nekog pojedinca ne ide s curama u stvarnom svijetu, mislim da ne treba očekivati nešto bolje na seekingu , osim ovih koje ćes cisto platiti i koje te samo odrade.
Plus, ima i dosta cura koje traže iznose od 300,400,500€ a stvarno ne vrijede ni blizu..
Moze, mozda nick, da se to istrazi. Hvala
 
Nakon mjesec dana iskustva na Seekingu...recimo da funkcionira kao Tinder, samo sta i jedna i druga strana znaju zasto su tamo ( iako neke odbijaju seks za jednu noc, vecina ih to nudi ) cifre se krecu od oko 300/400 eur po susretu ( neke pisu da je to za 2-3 h a neke daju i citavu noc,cak i prespavati ) pa do 2000 Eur po susretu sto ne znam da li im netko daje. Ovo za 400 eur ili malo vise po noci se isplati ako covjek ima stvarno viska novaca jer cista matematika nalaze da vec za 2-3 takva susreta dolazimo do vece svote novaca,ali jebi ga. Vecinom su mlade cure 22-26 god, ima i pokoja milfara. Ne znam ko su klijenti, jer zlatnoj mladeži i ozbiljnim poslovnim ljudima je taj novac kikiriki, a ovakvima kao ja rekao bih dobar izlet/provod al definitivno ne na duge staze....ak netko ima jos kaj pametno za dodat kao savjet drugima slobodno. I da, vecina komunikacije se odvija preko telegrama tak da tamo onda sacuvas kontakte pa ih mozda mozes iskoristiti kad zatreba.
 
posljednja izmjena od urednika:
Pitanje,
registriro sam se i dobio e-mail aktivacije
ii odma iza njega u istoj sekundi da je moj profil neaktivan
zna neko nesto mozda ??

We have detected some unusual activity on this account, resulting in suspension. During this time you will not be able to contact other users or pay for any services.

Please note that account suspensions are issued for either of the following reasons:

  • A violation of our Terms of Use
  • Actions that trigger our automated security system
We take such initiatives in order to identify/prevent violations and, ultimately, protect our member community. For more information, feel free to read our FAQs
Jesi platio 100+ $?

Vjerojatno ti je kao i svakom:
1. otvoriš račun
2. neaktivan je dok ne platiš 100+$

Nisam analizirao mailove i šta piše u njima. Ali pod normalno naplaćuju mušku stranu, ženama je free.
 
Pozdrav, duže čitam postove, ali novi sam na forumu, ako može pomoć od članova koji imaju članstvo na seekingu.
Ako netko ima iskustva neka mi se javi na PP
 
posljednja izmjena od urednika:
Pozdrav svima, razmisljam da napravim profil na Seeking-u, ali me zanima kako se javljate curama? Nesto kao preko Tindera da bude kao ulet ili?
 
posljednja izmjena od urednika:
Pozdrav svima, razmisljam da napravim profil na Seeking-u, ali me zanima kako se javljate curama? Nesto kao preko Tindera da bude kao ulet ili?
javiš se sa nekom najnormalnijom porukom. One koje imaju cjenik će odgovoriti i koje su tamo zbog toga. Sa nekima će se dogovoriti i cijena i susret ali nakon toga izbrišu profil... tako da ima svega. Od dvadeset poruka možda 3-4 uspiješ dogovoriti. Ali se dogovori. Možda neke ne vrijede 300-400-500 eura ali neke i vrijede
 
posljednja izmjena od urednika:
javiš se sa nekom najnormalnijom porukom. One koje imaju cjenik će odgovoriti i koje su tamo zbog toga. Sa nekima će se dogovoriti i cijena i susret ali nakon toga izbrišu profil... tako da ima svega. Od dvadeset poruka možda 3-4 uspiješ dogovoriti. Ali se dogovori. Možda neke ne vrijede 300-400-500 eura ali neke i vrijede
Hvala. Budem napravio i riskirati mjesecnu clanarinu pa cemo vidjeti kako ce ici. Sve jasno, nema presinga kao i inace, ako odgovori dobro, a ako ne isto dobro 😄
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh