Nicole - novo u ponudi

Ja nemogu za nju rec nista losega,evo danasnje iskustvo.Nazovem ju lak dogovor odma kaze di doc,udjem unutra njih 3 su kazem zelim onu sa slike Nikol mislim,najprije tusiranje,legnenm na stol skida se gola,sve osim tangi,sise fakat top bolje nisam dugo vidio i ogromne bradavice, pocinje masaza fakat se uzivila,namazala se uljem i klizila sisama po meni,fakat top!Meni se dopalo,i na kraju na leđa okret tu ga pocela masirati i drkati fakat se uzivila.Pitao sa malo vise ali neda,i dobio sam u cijeni 70 eura titjob i svrsavanje po sisama,po meni svaka preporuka!!I cura je zgodna!Svatko ima svoj ukus al je zgodna nemoze se rec!!
 
Bio sam par puta kod Nicole pa da ostavim neki komentar možda nekome pomogne. Brz dogovor,nema puno komplikacija(mali savjet,preko telefona nemojte tražiti ne znam ni ja što,dogovori se za masažu,pa u prostoru pitaj i traži,skroz je oke cura).Što se tiče same masaže,meni osobno ništa posebno(zapravo bezveze). Malo trackanja,trljanja,pa onda ti trlja sise(btw.koje su fantastične) po leđima,okreneš se i odmah prelazi na stojana.
Obzirom da sam bio par puta, "znam" što radi pa sam tražio sloppy blowjob.
To radi odlično i tu sam bio zadovoljan(svaka preporuka tko je fan sloppy-a)
Malo ga stavi među sise ako tražiš i to je to.
Zaboravio sam reći da sloppy radi sa komandosom.
To sve je 100 novih... S tim da cepa 70 samo da ju vidiš.
Dojam izgleda: sređena i dotjerana(u tangama uvijek,ostalo sve skida),ima neke tetovaže,prilično komunikativna.
Za one koji vole stopala,i ona su sređena i koliko sam vidio prilično sexy(osobno nisam probao).
Radi i u paru sa Barbarom,dakle ako je ovo sve 100 kod Nicole,onda je s Barbarom x2.
 
Bio kod nje prije jedno 5 godina i već tada niti je bila dobra niti išta novog, a kako je sad mogu zamislit - može samo još gore jer se zdebljala a pička joj se rascofala. Prije 5 godina je barem bila skroz gola, a sad čujem da radi u gačicama, he-he, koja smijurija od masaže.
Moj savjet - odjebite sve te "maserke" koje bi htjele da im ne uđe a da masno naplate.
 
Iz ovog svega procitanog sam skuzio samo da joj je klijentela razlicitih ukusa pa samim tim i nju razlicito vide. Po ovom zakljucujem da je zenska uredna i atraktivna, a bolja je prema boljima i onima koji bolje i zdravije izgledaju...
 
Jel se može dobiti dobiti i pušenje kod nje i koja je tarifa?
Upravo sam dogovorio u 19h, uzet ću je na 2h da se dobro zabavim i da vam napišem recenziju. Da napomenem, ovo mi je prvi put da idem u ovakav tip akcije, nikad prije nisam ništa slično ucinio, obicno vanka pokupim neke curice, ali sam u ružioni pa bi se usput malo i zezao. Btw, čitao sam da ako si ono ok tip, da te žene onda malo i puštaju kočnicu, jer ono, zgodan sam tip, visok i atletski građen, pričam dva jezika, uspješan u svom poslu... I vjerujem da bi me većina njih pogledala na cesti... E sad, jel moguće na tu kartu dobiti nešto više od obične masaže?
 
Upravo sam dogovorio u 19h, uzet ću je na 2h da se dobro zabavim i da vam napišem recenziju. Da napomenem, ovo mi je prvi put da idem u ovakav tip akcije, nikad prije nisam ništa slično ucinio, obicno vanka pokupim neke curice, ali sam u ružioni pa bi se usput malo i zezao. Btw, čitao sam da ako si ono ok tip, da te žene onda malo i puštaju kočnicu, jer ono, zgodan sam tip, visok i atletski građen, pričam dva jezika, uspješan u svom poslu... I vjerujem da bi me većina njih pogledala na cesti... E sad, jel moguće na tu kartu dobiti nešto više od obične masaže?
Iskreno, zaboli njih koliko si lijep, obrazovan, kulturan itd. Njih zanima samo bivši Starćevići. Baš ako im se stvarno svidiš onda možda ali ne sigurno prvi put.
 
Iskreno, zaboli njih koliko si lijep, obrazovan, kulturan itd. Njih zanima samo bivši Starćevići. Baš ako im se stvarno svidiš onda možda ali ne sigurno prvi put.
Imam i love, to nije problem... Ali ima cura koje neće nikako... E sad, ja da se bavim tim poslom i da mi dodje napeta ženska, ne garantiram da ne bih popustio.. Valjda je i kod njih tako, brijem da nije isto kad dođe lik 57 godina, doma dvoje djece i rospija od žene s posla na kojem radi od 07-17... I kad dodje zgodan lik koji pazi na sebe, bavi se sportom, ne pije, ne puši....
 
Imam i love, to nije problem... Ali ima cura koje neće nikako... E sad, ja da se bavim tim poslom i da mi dodje napeta ženska, ne garantiram da ne bih popustio.. Valjda je i kod njih tako, brijem da nije isto kad dođe lik 57 godina, doma dvoje djece i rospija od žene s posla na kojem radi od 07-17... I kad dodje zgodan lik koji pazi na sebe, bavi se sportom, ne pije, ne puši....
Nije joj sigurno isto da dođe neki koji je zgodan i u lovi, nego neki deda. Pričao sa jednom baš o tome i veli ona da se napali ali teško da bude dala. Bilo bi mi drago da dobiješ ali čisto sumnjam. Aj baš javi kak je prošlo i sretno.
 
Nije joj sigurno isto da dođe neki koji je zgodan i u lovi, nego neki deda. Pričao sa jednom baš o tome i veli ona da se napali ali teško da bude dala. Bilo bi mi drago da dobiješ ali čisto sumnjam. Aj baš javi kak je prošlo i sretno.
Ma sad idem prvi put u takvu akciju, nikad nisam bio, i neka trema me lovi, ali prema svemu što čitam Nicole je trenutno best buy na tržištu I ne vjerujem da ista može poći po ''krivu". Btw. S obzirom da odsjedam dva dana u ZG, znate li neku finu curu za višesatno druženje?
 
Ma sad idem prvi put u takvu akciju, nikad nisam bio, i neka trema me lovi, ali prema svemu što čitam Nicole je trenutno best buy na tržištu I ne vjerujem da ista može poći po ''krivu". Btw. S obzirom da odsjedam dva dana u ZG, znate li neku finu curu za višesatno druženje?
Prelistaj par stranica u nazad, ima neka ( domaća) na Ege dolazi u prostor i nije jeftina hvalili ju jučer ili u subotu tu na forumu.
 
Prelistaj par stranica u nazad, ima neka ( domaća) na Ege dolazi u prostor i nije jeftina hvalili ju jučer ili u subotu tu na forumu.
Ma sad idem prvi put u takvu akciju, nikad nisam bio, i neka trema me lovi, ali prema svemu što čitam Nicole je trenutno best buy na tržištu I ne vjerujem da ista može poći po ''krivu". Btw. S obzirom da odsjedam dva dana u ZG, znate li neku finu curu za višesatno druženje?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh