Nicole - novo u ponudi

Otkuda tebi privatan br? Pošalješ u privatnoj poruci ? Stalni sam joj klijent, trebao sa na vrijeme tražiti privatan br da sam znao
A kaj misliš ti, otkud mi njen privatni broj? Stvarno si postavio to pitanje?
Znam se s njom odavno i zato ga imam. I naravno da ga neću ovdje dijeliti bez njenog pristanka i to s nekim koga nikad nisam ni vidio ni upoznao... sorry kolega. Vjerujem da razumiješ.
 
A kaj misliš ti, otkud mi njen privatni broj? Stvarno si postavio to pitanje?
Znam se s njom odavno i zato ga imam. I naravno da ga neću ovdje dijeliti bez njenog pristanka i to s nekim koga nikad nisam ni vidio ni upoznao... sorry kolega. Vjerujem da razumiješ.
Sve pet radi i dalje sa stalnim i odabranima , razumio sam te sve ne brini. Blago tebi . Da li ti možda imaš nekoga za preporučiti u Nicole rangu ? Možeš poslati i privatno
 
Provjerena informacija nicole i ona plava plasticna haha imaju nekog odvjetnika kojeg pelješee redovito za dominaciju a lik ima love i zato su se odvojile solo vec duze vrijeme.
 
Pa tak se da . Daj nam reci više jel neki poznati odvjetnik otkud ti ta informacijne to nea

Pa tak se da . Daj nam reci više jel neki poznati odvjetnik otkud ti ta informacija
Mene je zanimalo kako one opstaju da ne rade sex kad tad vecina nas odustane ic takvim i onda mi je ta osoba njima bliska ispricala za odvjetnika da su zato i otisle i ko zna poznate lokacije al neznam ko je iskreno nije me ni zanimalo nego sam bio s tom osobom pa smo uali u pricu o njima nicole i barbara hel tako
 
Vi ste retardi serete tu aj nest imas imas ni od kurve broj neki nebi dali kako bi ti takva osoba dala koru kruha

čitaj poruke gore iznad . kolega je napisao da je Nicole izašla iz posla i da sada radi samo sa stalnim i odabranim koje zna godinama na svoj privatan broj i , da on ne može dat nečiji privatan br bez njenog pristanka što je uredu zbog diskrecije i nema potrebe za tvojom reakcijom prema kolegi a nisi ni pročitao gore poruke . Kurvi ima dovoljno za sve nas
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh