Nicole - novo u ponudi

Imam i love, to nije problem... Ali ima cura koje neće nikako... E sad, ja da se bavim tim poslom i da mi dodje napeta ženska, ne garantiram da ne bih popustio.. Valjda je i kod njih tako, brijem da nije isto kad dođe lik 57 godina, doma dvoje djece i rospija od žene s posla na kojem radi od 07-17... I kad dodje zgodan lik koji pazi na sebe, bavi se sportom, ne pije, ne puši....
Eh,ni onima drugim nije pretjerano stalo do vanjskog izgleda u odnosu na financijsku stranu,a ovima nije vazna ni tvoja financijska strana. Za pola sata,sat,koji € vise manje svejedno
Naravno da joj je lakse odraditi pola sata,sat s nekim tko je ok nego sa celavim stokilasem od 60 god(ne generaliziram). Njoj je bitno da te sto manje osjeti,da te sto prije zaboravi i da sto prije odes
 
Eh,ni onima drugim nije pretjerano stalo do vanjskog izgleda u odnosu na financijsku stranu,a ovima nije vazna ni tvoja financijska strana. Za pola sata,sat,koji € vise manje svejedno
Naravno da joj je lakse odraditi pola sata,sat s nekim tko je ok nego sa celavim stokilasem od 60 god(ne generaliziram). Njoj je bitno da te sto manje osjeti,da te sto prije zaboravi i da sto prije odes
Zaboravio si reći i ostaviš što više love
 
Upravo sam dogovorio u 19h, uzet ću je na 2h da se dobro zabavim i da vam napišem recenziju. Da napomenem, ovo mi je prvi put da idem u ovakav tip akcije, nikad prije nisam ništa slično ucinio, obicno vanka pokupim neke curice, ali sam u ružioni pa bi se usput malo i zezao. Btw, čitao sam da ako si ono ok tip, da te žene onda malo i puštaju kočnicu, jer ono, zgodan sam tip, visok i atletski građen, pričam dva jezika, uspješan u svom poslu... I vjerujem da bi me većina njih pogledala na cesti... E sad, jel moguće na tu kartu dobiti nešto više od obične masaže?
Protupitanje. Kad si tako zgodan, poželjan, pričaš jezike i na cesti uloviš "curice", zašto uopće plaćati 150 ili 200 eura nekoj rauberki kroz koju je prošao vagon ku*aca i koju je popi**lo na stotine istih?
 
Protupitanje. Kad si tako zgodan, poželjan, pričaš jezike i na cesti uloviš "curice", zašto uopće plaćati 150 ili 200 eura nekoj rauberki kroz koju je prošao vagon ku*aca i koju je popi**lo na stotine istih?
nemoj se buraz sekirat za nekog nedojebanca , vjerojatno nema ni za kiflu a kamoli neku sa PO, a van ide samo ispred zgrade i da ga neko cuva, euro jos nije ni vidil kak izgleda, on koristi staru dobru kunicu jos uvijek :)
 
nemoj se buraz sekirat za nekog nedojebanca , vjerojatno nema ni za kiflu a kamoli neku sa PO, a van ide samo ispred zgrade i da ga neko cuva, euro jos nije ni vidil kak izgleda, on koristi staru dobru kunicu jos uvijek :)
Naletim procitat nesto poucno ili cak pametno, a doceka me ovo "fin sam i pametan i mogu pokupit koke a onda mi dođe potrošit 150 eura za dva sata kresanja neke krasotice za lovu".😊🙃
Ja priznajem da ne mogu doć do mlade pičke, nisam u tim vodama ali bih platio nekoj dobroj prilici da vrati u studentske dane haha. Ajde de, pripomognem se ovima srednjih godina tako da...dobro je.😎
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh