Nicole - novo u ponudi

Realtalk28

New member
Znam da je radila masaze ali sad je pocela i s dominacijom, pa me zanima jel bio ko, isto mogu iskustva s masaza. Hvala unaprijed
 
ekipa, jel bio netko kod Nicole na foot fetishu da opiše stopala malo i dojmove. ja sam zvao, traži 600kn za stopala, što je malo previše, al kopka i dalje...
 
Nicole barem kada sam ja bio kod nje prije 4 godine mi je bila napeta,ali masirati ne zna,pušenje onak,možda bi bilo bolje da je bez kondoma,vrh su cice,titjob i svršavanje po njima,s tim da sam to dobio za 500 a sada samo za masažu traži toliko a to stvarno ne vrijedi
 
Nicole barem kada sam ja bio kod nje prije 4 godine mi je bila napeta,ali masirati ne zna,pušenje onak,možda bi bilo bolje da je bez kondoma,vrh su cice,titjob i svršavanje po njima,s tim da sam to dobio za 500 a sada samo za masažu traži toliko a to stvarno ne vrijedi
Ima ih nekoliko tamo...ne znam kako se zove ona plava sisasta, ali ona kad procijeni da je "pacijent" zdrav puši bez kabanice.
 
Bio sam kod nje.
Zadovoljan sam bio samo što traži 800kn za igre dominacije.

Ima i strap-on. Ja nisam htio, ali tko to voli može kod nje svratiti.
 
Bio sam kod nje.
Zadovoljan sam bio samo što traži 800kn za igre dominacije.

Ima i strap-on. Ja nisam htio, ali tko to voli može kod nje svratiti.
A šta s akcijom?
Ima išta više od trackanja?

Ja sam zvao, dobio info da je to samo masaža i ti strap onovi.
Ženska ima sisu za ubiti, zato bi otišao ali neda mi se davati 400kn ak ti samo izdrka, to mogu i sam.
Daj malo više info
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh