Iskustva s oglasnika _FAKE JAVLJANJA

Preci 400-600 kilometara zbog obicne picke?!
pa toliko niste presli ni zbog svoje zene ili cure
E jbga. Ne znaci da je netko ocajan zbog toga sta je spreman preci kilometrazu. Evo ti primjer: upadnem on line u pricu sa zenskom koja zivi na drugom kraju hrvatske. Dugo smo drzali kontakt. Ja nastupio jako iskreno. Ozenjen, razlog zbog kojeg trazim nekog, slike. Sve kako stvarno i je. Bez uljepsavanja.
Ona udata. Cini mi se da je i ona iskrena bila.
Da skratim. Bas se namistila neka, nazovimo kemija. Sad bi sija u avion i otisa di triba za vidit se s tom curom. A izgledom prosjecna cura. Ali ima ono nesto zbog cega poludim.
Druga neka iskustva uglavnom bezveze. Puno laznih predstavljanja i tome slicno.
Odustao. I prije mozda godinu, godinu ipo. Odlucim prvi put platiti. Ege i te sheme. Bio kod par cura. I stufalo me iz vise razloga. Jbga tako da sam i s tim presta.
 
Nekoliko puta sam se pojavio na lokaciji, a one se nisu pojavile. Nakon dobrih pet-šest dana dopisivanja i razmjene slika. Najnovija iskustva su mi sad sa tzv. duhovima. Javi se sa porukom "bok kako je?" I onda nestane. Ili ide dugo dopisivanje i nestane. Uglavnom kaos.
 
E jbga. Ne znaci da je netko ocajan zbog toga sta je spreman preci kilometrazu. Evo ti primjer: upadnem on line u pricu sa zenskom koja zivi na drugom kraju hrvatske. Dugo smo drzali kontakt. Ja nastupio jako iskreno. Ozenjen, razlog zbog kojeg trazim nekog, slike. Sve kako stvarno i je. Bez uljepsavanja.
Ona udata. Cini mi se da je i ona iskrena bila.
Da skratim. Bas se namistila neka, nazovimo kemija. Sad bi sija u avion i otisa di triba za vidit se s tom curom. A izgledom prosjecna cura. Ali ima ono nesto zbog cega poludim.
Druga neka iskustva uglavnom bezveze. Puno laznih predstavljanja i tome slicno.
Odustao. I prije mozda godinu, godinu ipo. Odlucim prvi put platiti. Ege i te sheme. Bio kod par cura. I stufalo me iz vise razloga. Jbga tako da sam i s tim presta.

E jbga. Ne znaci da je netko ocajan zbog toga sta je spreman preci kilometrazu. Evo ti primjer: upadnem on line u pricu sa zenskom koja zivi na drugom kraju hrvatske. Dugo smo drzali kontakt. Ja nastupio jako iskreno. Ozenjen, razlog zbog kojeg trazim nekog, slike. Sve kako stvarno i je. Bez uljepsavanja.
Ona udata. Cini mi se da je i ona iskrena bila.
Da skratim. Bas se namistila neka, nazovimo kemija. Sad bi sija u avion i otisa di triba za vidit se s tom curom. A izgledom prosjecna cura. Ali ima ono nesto zbog cega poludim.
Druga neka iskustva uglavnom bezveze. Puno laznih predstavljanja i tome slicno.
Odustao. I prije mozda godinu, godinu ipo. Odlucim prvi put platiti. Ege i te sheme. Bio kod par cura. I stufalo me iz vise razloga. Jbga tako da sam i s tim presta.
nema tu ocaja, ni 200grm, kemija na obje strane i to je to, jednom se živi ;) pa ti kakuliraj , šta da jesan a šta sam bia budala ,a moga sam ;)
 
Normalno je da netko nekome ne paše,sve ok.
Nismo mala djeca.,ali ima 1001 način da se izvičeš na fino: sorry,tražim nekog mlađeg, ...našao sam nekog bliže,...našao sam nekog tko mi više odgovara....itd.
Najružnije je ovo samo nestati bez traga 🤮.
Vjv su to prednosti virtualne komunikacije,ali je odvratno!!!
Ipak....očito je to danas obrazac ponašanja.
Svi su oni jaki na porukama i skupljanjima slicica...kad treba konkretna akcija bjeze u misju rupu,takvih je vecina na forumu,doktori za sex a zapravo samo imaju puno vremena i vise na forumu,ima iznimki ali u malom postotku,sve je s tobom u redu ne brini😀
 
I tako nastadoše only fans profili....kad nemate muda uživo, onda plaćajte online! 🤣🤣😜
Seek je isto fake, regao se stavio profile pic i drek,, kao sad me neke ženske cimaju šalju poruke, moš mislit...

Sve je to...

Ja mislim da nema veze to s plačanje, iskrivljena je slika ako nešto plačaš, ja npr ne plačam za sex i to je moj rule nr.1
Tko garantira da onaj kaj je platio oglas da bu bolji od mene koji ne plača?
 
Seek je isto fake, regao se stavio profile pic i drek,, kao sad me neke ženske cimaju šalju poruke, moš mislit...

Sve je to...

Ja mislim da nema veze to s plačanje, iskrivljena je slika ako nešto plačaš, ja npr ne plačam za sex i to je moj rule nr.1
Tko garantira da onaj kaj je platio oglas da bu bolji od mene koji ne plača?
Ako si platio za članarinu, onda valjda imaš i normalan iskren profil. Zašto bi plaćao lažni profil?
Drugo su ženski profili, tu ima lažnih, jer mi ne trebamo plaćati.
Tak da je nama svakako sugurnije na seekingu i ja imam samo dobra iskustva tamo recimo.
 
A zašto bi se neko predstavljao kao žena na oglasnicima, pa čak i dogovarao sastanke ?
Ono plaća ili ne, koji je smisao toga...očekivanje kak bu hetero frajer odjednom kad vidi tog famoznog lika koji se predstavlja kao žena postao Bi, Gay ili kaj ?

Zašto bi se netko od 50 mali, ružan i debeli, predstavljao kao frajer od 25 godina, visok zgodan i crn...
Ljudi jednostavno nisu skroz svoji u glavi, pa eto imaju ideje kak je onaj s druge strane slijep i kak bu se valjda pufukal s njima po sistemu "Ah pa to nije on/ona al kad sam već tu, ajmo ubit vrijeme da nisam dolazil za badava..."

Mislim isti klinac ko i hrpetina prostitutki po oglasnicima koje stavljaju očigledne fejk slike u oglas, al gle vraga čak im to i prolazi...
Pa valjda i ovi ponukani takvim iskustvima misle da bu prošlo i njima.
 
Ako si platio za članarinu, onda valjda imaš i normalan iskren profil. Zašto bi plaćao lažni profil?
Drugo su ženski profili, tu ima lažnih, jer mi ne trebamo plaćati.
Tak da je nama svakako sugurnije na seekingu i ja imam samo dobra iskustva tamo recimo.
da se nadovežem,,ja sam bio na seeking i još imam profil .Tamo se i oglašavaju dame sa ege. i zna se šta se traži ako ideš na seking .
 
Ako si platio za članarinu, onda valjda imaš i normalan iskren profil. Zašto bi plaćao lažni profil?
Drugo su ženski profili, tu ima lažnih, jer mi ne trebamo plaćati.
Tak da je nama svakako sugurnije na seekingu i ja imam samo dobra iskustva tamo recimo.
Zašto bi plačao lažni profil, pa zato jer imam fetiš ali imam love, debel sam, čelav imam 4 djece a žena mi je odvjetnik.. ima toga.

Beba nema jamstva za to.

Ja kad bih sada iznio svoj primjer s ovog oglasnika, ne bi mi baš vjerovala.
 
Zašto bi plačao lažni profil, pa zato jer imam fetiš ali imam love, debel sam, čelav imam 4 djece a žena mi je odvjetnik.. ima toga.

Beba nema jamstva za to.

Ja kad bih sada iznio svoj primjer s ovog oglasnika, ne bi mi baš vjerovala.
A ima i toga, da, znam, osobno se uvjerila, plaćao i meni jedan takav po 100e za par slikica.
I dobro da takvi postoje, svako ima svoje fetiše 😅
Ali prosjek je tamo kolko tolko normalan.
 
A ima i toga, da, znam, osobno se uvjerila, plaćao i meni jedan takav po 100e za par slikica.
I dobro da takvi postoje, svako ima svoje fetiše 😅
Ali prosjek je tamo kolko tolko normalan.
Ah je, moš mislit koliko je jadan a da mora plčat toliko love a ima love, kakv je to sklop u gravi. Ja da sam free a budem skoro, kaj odem van i zašpreham neku čobanku, kuju, klinku na fuk, nikad mi nije bio problem. Ali ovak još se moram incognito furat ovdje nažalost.

Aj sretno
 
Eeee,sad....😅
Žensko iskustvo.
Dakle,broj iz nicka mi je godina proizvodnje, što nikad nisam skrivala .
Nisam nešto woow,ali čisto pristojnog izgleda i normalna.
Tražila sam nešto neobavezno i ljudsko...nudila da ukoliko druga strana nema prostor, troškove eventualnog iznajmljivanja prostora ćemo dijeliti.
S jednim likom sam se dopisivala vjv više od 2 mjeseca, izvuklo sličica i prljavih pričica....pa samo nestao.
S jednim sam išla u ZG(nisam iz ZG) 3x na kavu upoznavanja,a da lik nijednom nije došao.
Slijedećem sam to ispričala i molila za fer odnos...odem na kavu,sjedim...piše: vozim....i više ni traga 😬😅😅😅.
Oni što su došli,bolje da nisu....
Jedan nije ni sjeo,a vadi antidepresive 🥵.
Bilo je još koloritnih iskustava,nije za pričati.
Laže se o svemu:godinama,izgledu, visini......ludilo😂😂😂
Dakle,svima nam je slično.
Ja sam zaključila da s nama ,po ovakvim stranicama, nešto gadno nije u redu.
Ana javi se da se konačno lijepo provedemo
 
Ja imam iskustva sa drkarošima i stalkerima....
Sa Smokve pogotovo.
U porukama čist ok, sve super, razmjenimo par slika, dam čak i telegram pa komunikaciju nastavimo tamo...kad ono, dan kad se trebamo naći, lika nema niotkud. A ja si oslobodila vrijeme, dva puta čak i došla, sva top, a luđak se ne pojavi i nestane sa porukama.
I onda se takvi jave nakon par mjeseci sa: Hej, kako si?
Wtf?!
Bolesno....

Tak da sada svakak tražim neku garanciju da će netko zaista i doći nakon kaj ga izmaltretiram traženjem slika.
Jedan koji se nije pojavio vidim da me redovito prati na insta i gleda sve moje priče 😅
Taj mi se čak javio sa isprikom da se kao preplašio u zadnji čas...a jeste muški kukavice, zaista, koji k vam je više.
Ni M od muškarci.
Vidim da se ovdje svi vodi stereotipima, cure nas doživljavaju kao neotesane drkađije, poplašene pičkice i mamine sinove a mi vas kao droljetine i kučke bez zrna empatije.
Ponekad se netko od muškog spola javi sa tekstovima punim razumijevanja za žensku stranu a u stvari se radi o tome da bi se rado, ako je ikako moguće besplatno, uvukao u nečije gaćice.
Na ovom smo forumu smo svi radi seksa a nikako radi beskrajnog pijenja kave ili razmijene poruka. Neki su tu da bi bili plaćeni za seks a drugi da bi ga platili. Inače sam strpljiva osoba ali i onda kad se, čudom, pojavi osoba koja je zainteresirana za stvarno druženje a ne za "druženje" obzirom da smo svi "malo pomaknuti", odnosno kako je to Ana70 napisala "da s nama nešto nije uredu" onda ili nama ponestane strpljenja ili njima ponestane sigurnosti, tako da sve pošaljem u onu stvar i sve se sruši prije nego li je išta i izgrađeno. Barem u mom slučaju s jednom forumašicom.
Dakle, nije da nema muškaraca sa velikim M niti da nema normalnih cura samo teško da ćemo "kliknuti" kako je to Anastasija napisala.
 
oli dami treba pomoć :D
Vidim da se ovdje svi vodi stereotipima, cure nas doživljavaju kao neotesane drkađije, poplašene pičkice i mamine sinove a mi vas kao droljetine i kučke bez zrna empatije.
Ponekad se netko od muškog spola javi sa tekstovima punim razumijevanja za žensku stranu a u stvari se radi o tome da bi se rado, ako je ikako moguće besplatno, uvukao u nečije gaćice.
Na ovom smo forumu smo svi radi seksa a nikako radi beskrajnog pijenja kave ili razmijene poruka. Neki su tu da bi bili plaćeni za seks a drugi da bi ga platili. Inače sam strpljiva osoba ali i onda kad se, čudom, pojavi osoba koja je zainteresirana za stvarno druženje a ne za "druženje" obzirom da smo svi "malo pomaknuti", odnosno kako je to Ana70 napisala "da s nama nešto nije uredu" onda ili nama ponestane strpljenja ili njima ponestane sigurnosti, tako da sve pošaljem u onu stvar i sve se sruši prije nego li je išta i izgrađeno. Barem u mom slučaju s jednom forumašicom.
Dakle, nije da nema muškaraca sa velikim M niti da nema normalnih cura samo teško da ćemo "kliknuti" kako je to Anastasija napisala.
Teško kliknemo i jer mi žene nikad ne dolazimo na dejt stranice jer želimo samo sex. Uvijek nam treba nešto više, pa i razgovor, emocije ili su tu neki skriveni motivi. Ili lova, no ne mislim sada na takav seks, plaćeni. Nego na dejtanje.
A vi muški ste jednostavni i uglavnom bi samo sex. Kaj nama prilično brzo dosadi ako se radi samo o tome, ne znam dal se ikoja moderna cura danas nalazi sa nekim samo zbog seksa. Uz toliko raznovrsnih igrački sa kojima se možemo same pobrinuti za sebe pogotovo 😁
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh