Iskustva s oglasnika _FAKE JAVLJANJA

Eeee,sad....😅
Žensko iskustvo.
Dakle,broj iz nicka mi je godina proizvodnje, što nikad nisam skrivala .
Nisam nešto woow,ali čisto pristojnog izgleda i normalna.
Tražila sam nešto neobavezno i ljudsko...nudila da ukoliko druga strana nema prostor, troškove eventualnog iznajmljivanja prostora ćemo dijeliti.
S jednim likom sam se dopisivala vjv više od 2 mjeseca, izvuklo sličica i prljavih pričica....pa samo nestao.
S jednim sam išla u ZG(nisam iz ZG) 3x na kavu upoznavanja,a da lik nijednom nije došao.
Slijedećem sam to ispričala i molila za fer odnos...odem na kavu,sjedim...piše: vozim....i više ni traga 😬😅😅😅.
Oni što su došli,bolje da nisu....
Jedan nije ni sjeo,a vadi antidepresive 🥵.
Bilo je još koloritnih iskustava,nije za pričati.
Laže se o svemu:godinama,izgledu, visini......ludilo😂😂😂
Dakle,svima nam je slično.
Ja sam zaključila da s nama ,po ovakvim stranicama, nešto gadno nije u redu.
Takve su ko zlato, di ja nisam naletio na takvu 😁 a poruka moja ostala usamljena 😂
 
Neugodna je situacija kad odeš 60 km da bi se našao s osobom kojoj si poslao slike lica i ta osoba je inicirala sastanak.
Čekaš i druga strana se ne pojavi .
Neugodna je pomisao da te je možda vidio,pa se okrenuo i otišao .
Neugodno je kad ti opet šalje poruke i muljari.
Sad dovodiš u pitanje i zdrav razum nas koji smo popušili fore raznih manipulatora i psihopata.
A ne odg na poruke.. Razočarala se u muški rod biti ce..
 
Eeee,sad....😅
Žensko iskustvo.
Dakle,broj iz nicka mi je godina proizvodnje, što nikad nisam skrivala .
Nisam nešto woow,ali čisto pristojnog izgleda i normalna.
Tražila sam nešto neobavezno i ljudsko...nudila da ukoliko druga strana nema prostor, troškove eventualnog iznajmljivanja prostora ćemo dijeliti.
S jednim likom sam se dopisivala vjv više od 2 mjeseca, izvuklo sličica i prljavih pričica....pa samo nestao.
S jednim sam išla u ZG(nisam iz ZG) 3x na kavu upoznavanja,a da lik nijednom nije došao.
Slijedećem sam to ispričala i molila za fer odnos...odem na kavu,sjedim...piše: vozim....i više ni traga 😬😅😅😅.
Oni što su došli,bolje da nisu....
Jedan nije ni sjeo,a vadi antidepresive 🥵.
Bilo je još koloritnih iskustava,nije za pričati.
Laže se o svemu:godinama,izgledu, visini......ludilo😂😂😂
Dakle,svima nam je slično.
Ja sam zaključila da s nama ,po ovakvim stranicama, nešto gadno nije u redu.
E ajde ne lazi ljude ok?? Pljujes tu forum i svakog lika a ti si takva zapravo, jako ce ti se svidjeti tema koju cu pokrenuti.
 
trazim podatke o Ana70 dovoljna je i slika, o doticnoj, napravila je loše stvari, da ne dođe do policije i ostaloga, nudim s znaci 76 tisuca eura za podatke,toliko sad imam keša... znam da ima ljudi koji znaju tko je, znam sta radi ali ne znam identitet, ne šalim se, spreman sam se naci s osobom koja ima informacije i donijeti novce. Ima vas sa kreditima ili bi samo htjeli kupiti auto, šta god, ako to nije dosta napišite mi svoju cijenu i ok.
 
Ja imam iskustva sa drkarošima i stalkerima....
Sa Smokve pogotovo.
U porukama čist ok, sve super, razmjenimo par slika, dam čak i telegram pa komunikaciju nastavimo tamo...kad ono, dan kad se trebamo naći, lika nema niotkud. A ja si oslobodila vrijeme, dva puta čak i došla, sva top, a luđak se ne pojavi i nestane sa porukama.
I onda se takvi jave nakon par mjeseci sa: Hej, kako si?
Wtf?!
Bolesno....

Tak da sada svakak tražim neku garanciju da će netko zaista i doći nakon kaj ga izmaltretiram traženjem slika.
Jedan koji se nije pojavio vidim da me redovito prati na insta i gleda sve moje priče 😅
Taj mi se čak javio sa isprikom da se kao preplašio u zadnji čas...a jeste muški kukavice, zaista, koji k vam je više.
Ni M od muškarci.
ako si jos na smokvi javi se u pp :p
 
ako si jos na smokvi javi se u pp :p
Pitanje je ako je jos uvijek ovdje na forumu
Ali ako je,moze li se javiti pp,jer mi njoj ne mozemo,a ima ovdje nas normalnih,barem to nije tesko ustanoviti
A sto se tice nalaska uzivo,nije problem ni to dogovoriti,spreman sam na vise manje sve uvjete sto gospodica zatrazi :)
 
Eeee,sad....😅
Žensko iskustvo.
Dakle,broj iz nicka mi je godina proizvodnje, što nikad nisam skrivala .
Nisam nešto woow,ali čisto pristojnog izgleda i normalna.
Tražila sam nešto neobavezno i ljudsko...nudila da ukoliko druga strana nema prostor, troškove eventualnog iznajmljivanja prostora ćemo dijeliti.
S jednim likom sam se dopisivala vjv više od 2 mjeseca, izvuklo sličica i prljavih pričica....pa samo nestao.
S jednim sam išla u ZG(nisam iz ZG) 3x na kavu upoznavanja,a da lik nijednom nije došao.
Slijedećem sam to ispričala i molila za fer odnos...odem na kavu,sjedim...piše: vozim....i više ni traga 😬😅😅😅.
Oni što su došli,bolje da nisu....
Jedan nije ni sjeo,a vadi antidepresive 🥵.
Bilo je još koloritnih iskustava,nije za pričati.
Laže se o svemu:godinama,izgledu, visini......ludilo😂😂😂
Dakle,svima nam je slično.
Ja sam zaključila da s nama ,po ovakvim stranicama, nešto gadno nije u redu.
Mozes samnom pokusat ako zelis
 
Ja imam iskustva sa drkarošima i stalkerima....
Sa Smokve pogotovo.
U porukama čist ok, sve super, razmjenimo par slika, dam čak i telegram pa komunikaciju nastavimo tamo...kad ono, dan kad se trebamo naći, lika nema niotkud. A ja si oslobodila vrijeme, dva puta čak i došla, sva top, a luđak se ne pojavi i nestane sa porukama.
I onda se takvi jave nakon par mjeseci sa: Hej, kako si?
Wtf?!
Bolesno....

Tak da sada svakak tražim neku garanciju da će netko zaista i doći nakon kaj ga izmaltretiram traženjem slika.
Jedan koji se nije pojavio vidim da me redovito prati na insta i gleda sve moje priče 😅
Taj mi se čak javio sa isprikom da se kao preplašio u zadnji čas...a jeste muški kukavice, zaista, koji k vam je više.
Ni M od muškarci.
Probaj samnom 😃
 
Neugodna je situacija kad odeš 60 km da bi se našao s osobom kojoj si poslao slike lica i ta osoba je inicirala sastanak.
Čekaš i druga strana se ne pojavi .
Neugodna je pomisao da te je možda vidio,pa se okrenuo i otišao .
Neugodno je kad ti opet šalje poruke i muljari.
Sad dovodiš u pitanje i zdrav razum nas koji smo popušili fore raznih manipulatora i psihopata.
Ja sam mislio da samo muški tako ostaju " vidjeti".
Jednom sam uspio dogovoriti sastanak i to sam ostao sam, većinom ili neki bolesnici koji glume da su žensko da dobiju slike ili ako je prava žena onda samo prestane odgovarati kada dođe blizu sastanka
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh