Iskustva s oglasnika _FAKE JAVLJANJA

Teško kliknemo i jer mi žene nikad ne dolazimo na dejt stranice jer želimo samo sex. Uvijek nam treba nešto više, pa i razgovor, emocije ili su tu neki skriveni motivi. Ili lova, no ne mislim sada na takav seks, plaćeni. Nego na dejtanje.
A vi muški ste jednostavni i uglavnom bi samo sex. Kaj nama prilično brzo dosadi ako se radi samo o tome, ne znam dal se ikoja moderna cura danas nalazi sa nekim samo zbog seksa. Uz toliko raznovrsnih igrački sa kojima se možemo same pobrinuti za sebe pogotovo 😁
Stoga možemo zaključiti da je ključna riječ: MOTIVACIJA.
Mi žene smo motivirane neko vrijeme dok imamo neku korist od međusobnog odnosa, a vi muški toliko dugo dok vam traje erekcija. 😅😆
I to je jednostavno tak, najiskrenije.
 
Stoga možemo zaključiti da je ključna riječ: MOTIVACIJA.
Mi žene smo motivirane neko vrijeme dok imamo neku korist od međusobnog odnosa, a vi muški toliko dugo dok vam traje erekcija. 😅😆
I to je jednostavno tak, najiskrenije.
Onda sam ja skroz u krivu što se tiče ovog foruma jer mi se čini kako se na ovom forumu uglavnom razmjenjuju mišljenja i saznanja o curama i njihovim uslugama kao i posljedično tome o prostorima za druženje i boleščinama koje ih prate (i ostale popratne teme vezane za plaćeni sex). Definitivno ga nisam doživljavao kao dejet forum. Tako da isključivo se radi o plaćanju a ne nikako o nekim kako ti pišeš skrivenim motivima i cure ovdje kad nešto očekuju više onda se radi o više novaca, a razgovor i emocije (čast izuzecima) vjerojatno ostave tamo negdje izvan prostora gdje primaju klijente.
I djelomično se slažem s ovim što si napisala da vam motivacija traje dok imate koristi, dakle jednokratno, a nama motivacija traje toliko dugo koliko nam traje erekcija, samo zaboravljaš da erekciju dobijemo višekratno pa makar u pitanju bila jedna žena.....
 
Onda sam ja skroz u krivu što se tiče ovog foruma jer mi se čini kako se na ovom forumu uglavnom razmjenjuju mišljenja i saznanja o curama i njihovim uslugama kao i posljedično tome o prostorima za druženje i boleščinama koje ih prate (i ostale popratne teme vezane za plaćeni sex). Definitivno ga nisam doživljavao kao dejet forum. Tako da isključivo se radi o plaćanju a ne nikako o nekim kako ti pišeš skrivenim motivima i cure ovdje kad nešto očekuju više onda se radi o više novaca, a razgovor i emocije (čast izuzecima) vjerojatno ostave tamo negdje izvan prostora gdje primaju klijente.
I djelomično se slažem s ovim što si napisala da vam motivacija traje dok imate koristi, dakle jednokratno, a nama motivacija traje toliko dugo koliko nam traje erekcija, samo zaboravljaš da erekciju dobijemo višekratno pa makar u pitanju bila jedna žena.....
Ma razgovor je krenuo na općenito dejtanje preko sajtova a ne samo nalaženje preko ovog foruma.
Prilično je jasno kaj se ovdje radi i nudi.
 
Davno prije sam imao neka iskustva s Iskricom i Smokvom.
Apsolutno nikada neko loše iskustvo.
Vjerojatno je stvar kako na koga naletite, ali već i preko poruka malo skužiš kakav je tko.
 
evo meni se u periodu od preko 10 godina korištenja online aplikacija nikad nije dogodilo da mi neko nije došao na dejt. lijepo sve iskomuniciraš, prebaciš se na wapp i dogovoriš izlazak uživo, vrlo jednostavno. koristiš ono što je besplatno i di su vidljiva lica, ove gluposti upoznavanja preko raznoraznih foruma to izbjegavam, tipkaš mjesecima onda ti se ne svidi fizički sugovornik i što dalje, samo moraš iskomunicirat dalje da ti osoba nije fizički privlačna a to je uvik neugodna situacija
 
Neugodna je situacija kad odeš 60 km da bi se našao s osobom kojoj si poslao slike lica i ta osoba je inicirala sastanak.
Čekaš i druga strana se ne pojavi .
Neugodna je pomisao da te je možda vidio,pa se okrenuo i otišao .
Neugodno je kad ti opet šalje poruke i muljari.
Sad dovodiš u pitanje i zdrav razum nas koji smo popušili fore raznih manipulatora i psihopata.
 
Neugodna je situacija kad odeš 60 km da bi se našao s osobom kojoj si poslao slike lica i ta osoba je inicirala sastanak.
Čekaš i druga strana se ne pojavi .
Neugodna je pomisao da te je možda vidio,pa se okrenuo i otišao .
Neugodno je kad ti opet šalje poruke i muljari.
Sad dovodiš u pitanje i zdrav razum nas koji smo popušili fore raznih manipulatora i psihopata.
moj problem je što brzo odustajem i što nikad nebi se našao s nekim ko je 60km udaljen. uključiš tinder staviš 10km udaljeno, samo verificirani profili i naći će se neko da ga jebeš pogotovo ako je lokacija ZG, za ostalo ne znam jer cijeli život sam u ZG
 
moj problem je što brzo odustajem i što nikad nebi se našao s nekim ko je 60km udaljen. uključiš tinder staviš 10km udaljeno, samo verificirani profili i naći će se neko da ga jebeš pogotovo ako je lokacija ZG, za ostalo ne znam jer cijeli život sam u ZG
Ako ti je bitna diskrecija,onda ćeš "bježati"od nekog u krugu 10 km, pogotovo ako si u maloj sredini.
U Zagrebu se lakše održava anonimnost.
 
diskrecija mi nije bitna jer neman ženu i ništa ne skrivam, znam da je problem ljudima koji su u braku ali sa takvima se ne petljam jer i oni sami još dodatno zakompliciraju situaciju
 
Neugodna je situacija kad odeš 60 km da bi se našao s osobom kojoj si poslao slike lica i ta osoba je inicirala sastanak.
Čekaš i druga strana se ne pojavi .
Neugodna je pomisao da te je možda vidio,pa se okrenuo i otišao .
Neugodno je kad ti opet šalje poruke i muljari.
Sad dovodiš u pitanje i zdrav razum nas koji smo popušili fore raznih manipulatora i psihopata.
Daj Ana ne zajebavaj. Očigledno se radilo o ili jako neuglednim muškarcima ili toliko iskompleksiranim da se jednostavno ne mogu opustiti i ući u imalo smislen razgovor i kontakt. Tim više ako su ti nakon toga što su te izvaljali slali poruke i muljali.
Definitivno nije do tebe
 
Neugodna je situacija kad odeš 60 km da bi se našao s osobom kojoj si poslao slike lica i ta osoba je inicirala sastanak.
Čekaš i druga strana se ne pojavi .
Neugodna je pomisao da te je možda vidio,pa se okrenuo i otišao .
Neugodno je kad ti opet šalje poruke i muljari.
Sad dovodiš u pitanje i zdrav razum nas koji smo popušili fore raznih manipulatora i psihopata.
Ana, to je definitivno užasna i neugodna situacija.
Mislim da uopće nije stvar u tome kako netko izgleda, nego se prosto rečeno usrao.
To su samo oni koji puno pričaju, a ništa od njih.
Nažalost neki su ljudi takvi.
 
Ja imam iskustva sa drkarošima i stalkerima....
Sa Smokve pogotovo.
U porukama čist ok, sve super, razmjenimo par slika, dam čak i telegram pa komunikaciju nastavimo tamo...kad ono, dan kad se trebamo naći, lika nema niotkud. A ja si oslobodila vrijeme, dva puta čak i došla, sva top, a luđak se ne pojavi i nestane sa porukama.
I onda se takvi jave nakon par mjeseci sa: Hej, kako si?
Wtf?!
Bolesno....

Tak da sada svakak tražim neku garanciju da će netko zaista i doći nakon kaj ga izmaltretiram traženjem slika.
Jedan koji se nije pojavio vidim da me redovito prati na insta i gleda sve moje priče 😅
Taj mi se čak javio sa isprikom da se kao preplašio u zadnji čas...a jeste muški kukavice, zaista, koji k vam je više.
Ni M od muškarci.
Pozdrav, ako se želiš naći sa mlađim nezasitnim likom. 22 godine,195 cm,89 kg sportske građe,plavo-zelene oči. Javi se tu pa da nastavimo preko maila ili whatsappa. Ozbiljan sam i nije mi u interesu nikome trošiti vrijeme. Samo želim dobro karanje.
 
Eeee,sad....😅
Žensko iskustvo.
Dakle,broj iz nicka mi je godina proizvodnje, što nikad nisam skrivala .
Nisam nešto woow,ali čisto pristojnog izgleda i normalna.
Tražila sam nešto neobavezno i ljudsko...nudila da ukoliko druga strana nema prostor, troškove eventualnog iznajmljivanja prostora ćemo dijeliti.
S jednim likom sam se dopisivala vjv više od 2 mjeseca, izvuklo sličica i prljavih pričica....pa samo nestao.
S jednim sam išla u ZG(nisam iz ZG) 3x na kavu upoznavanja,a da lik nijednom nije došao.
Slijedećem sam to ispričala i molila za fer odnos...odem na kavu,sjedim...piše: vozim....i više ni traga 😬😅😅😅.
Oni što su došli,bolje da nisu....
Jedan nije ni sjeo,a vadi antidepresive 🥵.
Bilo je još koloritnih iskustava,nije za pričati.
Laže se o svemu:godinama,izgledu, visini......ludilo😂😂😂
Dakle,svima nam je slično.
Ja sam zaključila da s nama ,po ovakvim stranicama, nešto gadno nije u redu.
Pozdrav ako si zainteresirana sa mlađim frajerom isprobati nešto novo, javi mi se tu u inbox. 23 godine,196cm,89kg sportske građe(igrao košarku). Pa se možemo kasnije prebaciti na mail ili whatsapp. Krajnje sam ozbiljan, želim ženu s kojom bi se oboje lijepo zabavljali.
 
Neugodna je situacija kad odeš 60 km da bi se našao s osobom kojoj si poslao slike lica i ta osoba je inicirala sastanak.
Čekaš i druga strana se ne pojavi .
Neugodna je pomisao da te je možda vidio,pa se okrenuo i otišao .
Neugodno je kad ti opet šalje poruke i muljari.
Sad dovodiš u pitanje i zdrav razum nas koji smo popušili fore raznih manipulatora i psihopata.
Baš tupava situacija , ako se nokome pošalje slika lica i tipka 2 mjeseca i dogovori sastanak a on se ne pojavi e to je čisti bezobrazluk . U današnje vrijeme je jako malo ljudi ...
 
Zato ja ne jebem, ako u tjedna dana nema sastanka i ako nema verifikacije da se čujemo preko moba dan prije sastanka, zaboravi. Dosta mi se ženskih javilo, s dvije se našao, ko misli ozbiljno tako će ič... sve drugo odjebavam. Na kraju biram i nadam se skoro jebem ko zeko s duracell
 
Dosad sam imao samo neugodnih iskustava, pokušavao sam preko sms oglasnika pronaći par, ali zasad nista
 
eto da dignem temu malo, ako je neka dama ili ako postoji par za neobavezno druzenje, cugu, izlazak...javite se...nisam premija, al trudim se ostat zanimljiv do kraja 😁
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh