Iskustva s oglasnika _FAKE JAVLJANJA

Eeee,sad....😅
Žensko iskustvo.
Dakle,broj iz nicka mi je godina proizvodnje, što nikad nisam skrivala .
Nisam nešto woow,ali čisto pristojnog izgleda i normalna.
Tražila sam nešto neobavezno i ljudsko...nudila da ukoliko druga strana nema prostor, troškove eventualnog iznajmljivanja prostora ćemo dijeliti.
S jednim likom sam se dopisivala vjv više od 2 mjeseca, izvuklo sličica i prljavih pričica....pa samo nestao.
S jednim sam išla u ZG(nisam iz ZG) 3x na kavu upoznavanja,a da lik nijednom nije došao.
Slijedećem sam to ispričala i molila za fer odnos...odem na kavu,sjedim...piše: vozim....i više ni traga 😬😅😅😅.
Oni što su došli,bolje da nisu....
Jedan nije ni sjeo,a vadi antidepresive 🥵.
Bilo je još koloritnih iskustava,nije za pričati.
Laže se o svemu:godinama,izgledu, visini......ludilo😂😂😂
Dakle,svima nam je slično.
Ja sam zaključila da s nama ,po ovakvim stranicama, nešto gadno nije u redu.
Pročitao sam tvoja iskustva. Ukoliko želiš pokušati još jednom, konkretno sam mnom javi se povratno,
 
Eeee,sad....😅
Žensko iskustvo.
Dakle,broj iz nicka mi je godina proizvodnje, što nikad nisam skrivala .
Nisam nešto woow,ali čisto pristojnog izgleda i normalna.
Tražila sam nešto neobavezno i ljudsko...nudila da ukoliko druga strana nema prostor, troškove eventualnog iznajmljivanja prostora ćemo dijeliti.
S jednim likom sam se dopisivala vjv više od 2 mjeseca, izvuklo sličica i prljavih pričica....pa samo nestao.
S jednim sam išla u ZG(nisam iz ZG) 3x na kavu upoznavanja,a da lik nijednom nije došao.
Slijedećem sam to ispričala i molila za fer odnos...odem na kavu,sjedim...piše: vozim....i više ni traga 😬😅😅😅.
Oni što su došli,bolje da nisu....
Jedan nije ni sjeo,a vadi antidepresive 🥵.
Bilo je još koloritnih iskustava,nije za pričati.
Laže se o svemu:godinama,izgledu, visini......ludilo😂😂😂
Dakle,svima nam je slično.
Ja sam zaključila da s nama ,po ovakvim stranicama, nešto gadno nije u redu
Ja imam iskustva sa drkarošima i stalkerima....
Sa Smokve pogotovo.
U porukama čist ok, sve super, razmjenimo par slika, dam čak i telegram pa komunikaciju nastavimo tamo...kad ono, dan kad se trebamo naći, lika nema niotkud. A ja si oslobodila vrijeme, dva puta čak i došla, sva top, a luđak se ne pojavi i nestane sa porukama.
I onda se takvi jave nakon par mjeseci sa: Hej, kako si?
Wtf?!
Bolesno....

Tak da sada svakak tražim neku garanciju da će netko zaista i doći nakon kaj ga izmaltretiram traženjem slika.
Jedan koji se nije pojavio vidim da me redovito prati na insta i gleda sve moje priče 😅
Taj mi se čak javio sa isprikom da se kao preplašio u zadnji čas...a jeste muški kukavice, zaista, koji k vam je više.
Ni M od muškarci.
vdiš ja sam opet surpotno naiši , sa ženske strane ,izvaćenje ,nema vremena
 
Eeee,sad....😅
Žensko iskustvo.
Dakle,broj iz nicka mi je godina proizvodnje, što nikad nisam skrivala .
Nisam nešto woow,ali čisto pristojnog izgleda i normalna.
Tražila sam nešto neobavezno i ljudsko...nudila da ukoliko druga strana nema prostor, troškove eventualnog iznajmljivanja prostora ćemo dijeliti.
S jednim likom sam se dopisivala vjv više od 2 mjeseca, izvuklo sličica i prljavih pričica....pa samo nestao.
S jednim sam išla u ZG(nisam iz ZG) 3x na kavu upoznavanja,a da lik nijednom nije došao.
Slijedećem sam to ispričala i molila za fer odnos...odem na kavu,sjedim...piše: vozim....i više ni traga 😬😅😅😅.
Oni što su došli,bolje da nisu....
Jedan nije ni sjeo,a vadi antidepresive 🥵.
Bilo je još koloritnih iskustava,nije za pričati.
Laže se o svemu:godinama,izgledu, visini......ludilo😂😂😂
Dakle,svima nam je slično.
Ja sam zaključila da s nama ,po ovakvim stranicama, nešto gadno nije u redu.
sada bi ja postavio pitanje , zašto vi to isto radite , nemam vremena a dopisivale bi se u nadogled ? pogotovo dok je bila aktualna smokva
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh