Iskustva s oglasnika _FAKE JAVLJANJA

JebacPero

Member
Oloha gringosi,

moram i ne mogu odoljeti ovim svim danas javljanjima na oglas, nedavno sam dao oglas i primjetio sam da se dosta njih javilo e sad. Dakle javi se i ideš na sastanak, odeš na drugi sastanak i paf.... od jednom nema više blokira (nestane) ali te a dotle te uvjeri da je to to. Isto tako frend mi se na istu foru s nekom malo susreo čak 3 puta i kad je trebala past fukača do zadnjeg trena... gotovo!

Da se razumjemo ni ja a ni frend nismo neki "čudni" likovi, obojica dobro izgledamo, vozimo fine aute, normalno komuniciramo, znao po tome jer imamo obojica bogat društveni život samo ne želimo karat tamo di nam nije mjesto!

Navodno da se radi o mlađim ženskim osobama (22-30) a jedan od tih kontakata je Veronika.S koja je fakat ono, mala je toliko uvjerljiva sa svime da.... obojica smo popušili u nekom povjerljivom razogovoru istu kurvu.

Kakva su Vaša iskustva, koliko Vas je to iskusilo?
 
Eeee,sad....😅
Žensko iskustvo.
Dakle,broj iz nicka mi je godina proizvodnje, što nikad nisam skrivala .
Nisam nešto woow,ali čisto pristojnog izgleda i normalna.
Tražila sam nešto neobavezno i ljudsko...nudila da ukoliko druga strana nema prostor, troškove eventualnog iznajmljivanja prostora ćemo dijeliti.
S jednim likom sam se dopisivala vjv više od 2 mjeseca, izvuklo sličica i prljavih pričica....pa samo nestao.
S jednim sam išla u ZG(nisam iz ZG) 3x na kavu upoznavanja,a da lik nijednom nije došao.
Slijedećem sam to ispričala i molila za fer odnos...odem na kavu,sjedim...piše: vozim....i više ni traga 😬😅😅😅.
Oni što su došli,bolje da nisu....
Jedan nije ni sjeo,a vadi antidepresive 🥵.
Bilo je još koloritnih iskustava,nije za pričati.
Laže se o svemu:godinama,izgledu, visini......ludilo😂😂😂
Dakle,svima nam je slično.
Ja sam zaključila da s nama ,po ovakvim stranicama, nešto gadno nije u redu.
 
Npr.muškarcima je dovoljno izvući par eksplicitnih sličica,malo prljavih pričica...i kad vidi da je izvukao što je mogao,ide dalje....na slijedeću žrtvu.
 
Npr.muškarcima je dovoljno izvući par eksplicitnih sličica,malo prljavih pričica...i kad vidi da je izvukao što je mogao,ide dalje....na slijedeću žrtvu.
a neznam, meni je to nepoznato!.
ako mi se svidi kaj ima, a prije toga je bitna komunikacija i koemija, nemam ja tu kaj.... to ja barem tražim a sad... kak drugi, pojma nemam a ni ne želim znat!
Vidim da ovdje M i Ž imaju iskustva ono....
 
Eeee,sad....😅
Žensko iskustvo.
Dakle,broj iz nicka mi je godina proizvodnje, što nikad nisam skrivala .
Nisam nešto woow,ali čisto pristojnog izgleda i normalna.
Tražila sam nešto neobavezno i ljudsko...nudila da ukoliko druga strana nema prostor, troškove eventualnog iznajmljivanja prostora ćemo dijeliti.
S jednim likom sam se dopisivala vjv više od 2 mjeseca, izvuklo sličica i prljavih pričica....pa samo nestao.
S jednim sam išla u ZG(nisam iz ZG) 3x na kavu upoznavanja,a da lik nijednom nije došao.
Slijedećem sam to ispričala i molila za fer odnos...odem na kavu,sjedim...piše: vozim....i više ni traga 😬😅😅😅.
Oni što su došli,bolje da nisu....
Jedan nije ni sjeo,a vadi antidepresive 🥵.
Bilo je još koloritnih iskustava,nije za pričati.
Laže se o svemu:godinama,izgledu, visini......ludilo😂😂😂
Dakle,svima nam je slično.
Ja sam zaključila da s nama ,po ovakvim stranicama, nešto gadno nije u redu.
Ej, sad kad ti inbox počne gorit ...otvorila si pandorinu kutiju😝😝😝. A kad počne žickanje sličica...
Eeee,sad....😅
Žensko iskustvo.
Dakle,broj iz nicka mi je godina proizvodnje, što nikad nisam skrivala .
Nisam nešto woow,ali čisto pristojnog izgleda i normalna.
Tražila sam nešto neobavezno i ljudsko...nudila da ukoliko druga strana nema prostor, troškove eventualnog iznajmljivanja prostora ćemo dijeliti.
S jednim likom sam se dopisivala vjv više od 2 mjeseca, izvuklo sličica i prljavih pričica....pa samo nestao.
S jednim sam išla u ZG(nisam iz ZG) 3x na kavu upoznavanja,a da lik nijednom nije došao.
Slijedećem sam to ispričala i molila za fer odnos...odem na kavu,sjedim...piše: vozim....i više ni traga 😬😅😅😅.
Oni što su došli,bolje da nisu....
Jedan nije ni sjeo,a vadi antidepresive 🥵.
Bilo je još koloritnih iskustava,nije za pričati.
Laže se o svemu:godinama,izgledu, visini......ludilo😂😂😂
Dakle,svima nam je slično.
Ja sam zaključila da s nama ,po ovakvim stranicama, nešto gadno nije u r

Eeee,sad....😅
Žensko iskustvo.
Dakle,broj iz nicka mi je godina proizvodnje, što nikad nisam skrivala .
Nisam nešto woow,ali čisto pristojnog izgleda i normalna.
Tražila sam nešto neobavezno i ljudsko...nudila da ukoliko druga strana nema prostor, troškove eventualnog iznajmljivanja prostora ćemo dijeliti.
S jednim likom sam se dopisivala vjv više od 2 mjeseca, izvuklo sličica i prljavih pričica....pa samo nestao.
S jednim sam išla u ZG(nisam iz ZG) 3x na kavu upoznavanja,a da lik nijednom nije došao.
Slijedećem sam to ispričala i molila za fer odnos...odem na kavu,sjedim...piše: vozim....i više ni traga 😬😅😅😅.
Oni što su došli,bolje da nisu....
Jedan nije ni sjeo,a vadi antidepresive 🥵.
Bilo je još koloritnih iskustava,nije za pričati.
Laže se o svemu:godinama,izgledu, visini......ludilo😂😂😂
Dakle,svima nam je slično.
Ja sam zaključila da s nama ,po ovakvim stranicama, nešto gadno nije u redu.
Ej sad kad počne invazija na tvoj inbox, otvorila si pandorinu kutiju😝😝😝
 
....i,da...
Ti likovi bili su sa oglasa na ovoj stranici.
Oglasi čisto kulturno sročeni,te ljudi komunicirali skroz normalno.
Ni traga patologiji....
Neki i sad povremeno stave oglas.
 
Normalno je da netko nekome ne paše,sve ok.
Nismo mala djeca.,ali ima 1001 način da se izvičeš na fino: sorry,tražim nekog mlađeg, ...našao sam nekog bliže,...našao sam nekog tko mi više odgovara....itd.
Najružnije je ovo samo nestati bez traga 🤮.
Vjv su to prednosti virtualne komunikacije,ali je odvratno!!!
Ipak....očito je to danas obrazac ponašanja.
 
Ja imam iskustva sa drkarošima i stalkerima....
Sa Smokve pogotovo.
U porukama čist ok, sve super, razmjenimo par slika, dam čak i telegram pa komunikaciju nastavimo tamo...kad ono, dan kad se trebamo naći, lika nema niotkud. A ja si oslobodila vrijeme, dva puta čak i došla, sva top, a luđak se ne pojavi i nestane sa porukama.
I onda se takvi jave nakon par mjeseci sa: Hej, kako si?
Wtf?!
Bolesno....

Tak da sada svakak tražim neku garanciju da će netko zaista i doći nakon kaj ga izmaltretiram traženjem slika.
Jedan koji se nije pojavio vidim da me redovito prati na insta i gleda sve moje priče 😅
Taj mi se čak javio sa isprikom da se kao preplašio u zadnji čas...a jeste muški kukavice, zaista, koji k vam je više.
Ni M od muškarci.
 
Ja imam iskustva sa drkarošima i stalkerima....
Sa Smokve pogotovo.
U porukama čist ok, sve super, razmjenimo par slika, dam čak i telegram pa komunikaciju nastavimo tamo...kad ono, dan kad se trebamo naći, lika nema niotkud. A ja si oslobodila vrijeme, dva puta čak i došla, sva top, a luđak se ne pojavi i nestane sa porukama.
I onda se takvi jave nakon par mjeseci sa: Hej, kako si?
Wtf?!
Bolesno....

Tak da sada svakak tražim neku garanciju da će netko zaista i doći nakon kaj ga izmaltretiram traženjem slika.
Jedan koji se nije pojavio vidim da me redovito prati na insta i gleda sve moje priče 😅
Taj mi se čak javio sa isprikom da se kao preplašio u zadnji čas...a jeste muški kukavice, zaista, koji k vam je više.
Ni M od muškarci.
Užas!

Nego reci ti meni bi mi mobli probat hahahhaha

Ja nisam takav, tu nema straha.
Moja filozifija je, ako mi se svidiš na slikama svakako idemo na kavu ali ti odmah kažem da ili ne, to mi se desilo davno prije preko facebook, bio s ženskom sve super no nekako mi nije sjela na kavi i odmah sam joj to rekao. Fino sam se zahvalio na ugodnom iskustvu i idemo dalje!

Jbg kultura
 
znalo mi se desit takoder preko smokve, sa zenom koja je obozavala kinky stvari sam se cuo preko skype-a i kliknuli smo si brutalno di mi je govorila da hoce da dodem kod nje i kad me poslala na adresu dodem tamo i nista, ceko sam po sat vremena zvao i nista, al mladost i naivnost su napravile to jos 2 puta. Tugy
 
Užas!

Nego reci ti meni bi mi mobli probat hahahhaha

Ja nisam takav, tu nema straha.
Moja filozifija je, ako mi se svidiš na slikama svakako idemo na kavu ali ti odmah kažem da ili ne, to mi se desilo davno prije preko facebook, bio s ženskom sve super no nekako mi nije sjela na kavi i odmah sam joj to rekao. Fino sam se zahvalio na ugodnom iskustvu i idemo dalje!

Jbg kultura
Je, užas.
Zato nikaj više ovdje ni nigdje, hvala na ponudama ali ne.
Seeking jedino eventualno jer se tamo ipak plaća članarina i ozbiljni su.
 
Problem je kaj većina cura pada na istu foru, šalju svoje slikice. Umjesto da mu kažu budeš vidio kada budemo sami i onda se dečko zainteresira. A ako mu pošalju slike misli si ova je laka i bude dala jako brzo. Mene osobno ne privlače cure koje daju sve na izvolite nego one koje samo malo otkriju.
 
Eto ti odgovora na tvoje pitanje, ne samo tebi vec svim curama/zenama

Jedno je ovako prek slova, virtualno, gdje te nitko ne vidi, ne cuje, nema pojma tko si...
A drugo je kad se treba naci uzivo sa nekime

Muški nemaju hrabrosti za to i zato vam se desava to sto se desava
i naravno sad ce me horda njih napasti da nemam pojma, pricam gluposti, kako su oni svi puni samopouzdanja, hrabri, neustrasivi itd
Slažem se ali ne spadam u tu skupinu!
 
Ja imam iskustva sa drkarošima i stalkerima....
Sa Smokve pogotovo.
U porukama čist ok, sve super, razmjenimo par slika, dam čak i telegram pa komunikaciju nastavimo tamo...kad ono, dan kad se trebamo naći, lika nema niotkud. A ja si oslobodila vrijeme, dva puta čak i došla, sva top, a luđak se ne pojavi i nestane sa porukama.
I onda se takvi jave nakon par mjeseci sa: Hej, kako si?
Wtf?!
Bolesno....

Tak da sada svakak tražim neku garanciju da će netko zaista i doći nakon kaj ga izmaltretiram traženjem slika.
Jedan koji se nije pojavio vidim da me redovito prati na insta i gleda sve moje priče 😅
Taj mi se čak javio sa isprikom da se kao preplašio u zadnji čas...a jeste muški kukavice, zaista, koji k vam je više.
Ni M od muškarci.
I zbog takvih sličnih, vi ste skeptične..
Opravdano.
 
Problem je kaj većina cura pada na istu foru, šalju svoje slikice. Umjesto da mu kažu budeš vidio kada budemo sami i onda se dečko zainteresira. A ako mu pošalju slike misli si ova je laka i bude dala jako brzo. Mene osobno ne privlače cure koje daju sve na izvolite nego one koje samo malo otkriju.
Sigurno 😅🤪😕
Ne valja nikako.
Tko se želi dopisivati na prazno s nekim za koga uopće ne zna kako izgleda?!
Ne valja ona koja "bude lako dala ?!
A o čemu je ovdje riječ,: sexu ili rublici ženidba-udaja ?!
To i je problem kaj bi ne znate ni sami što hoćete.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh