Erotik djevojka - Mirela

Pa jbt sve je poskupilo... meni je bolja od 80% drugih na trzistu... ok ima mana ali te tretira kraljevski, cista je i mirisljava, super pusi, drugo me ne zanima...
 
Ja se ispricavam ali onako me malo podsjeca ta mirela na onu hot cat ili tako neki nadimak jel mozda zna netko jel se radi o istoj osobi
 
Ja sam je zvao u 14.00, dogovorio sve bez problema, došao u 15.... zvao sam i Crnu Panteru, odmah me počela rešetati odakle mi broj, tko je preporučio, kolko imam godina, da ona voli mlađe, blabla.... pa sam je odjebo u startu.
Zasto je pitala odkud ti broj kad taj broj na oglasu ima godinama haha
 
Nisam bio odkad je domovina u eurozoni tako da ne znam al bio sam kod nje kad je pol sata bilo 400 bivsih
 
Ja sam bio kod nje u ponedjelakk ok je zenska , malo je deblja ali volim takve uhhh hehhe , zube nema skriva ih hehehe , ali nije problem , simpatična zenskica voli pričat , voli se nabijat , utegnuta guza koza nije sve mlohavo , sise velike uhhhh, a tek guza dok je okrenuta u doggy, nisma mogao dugo izdrzat,.Ona je fer i korektna sama kaze uzmi prbo pola sata pa lako produzimo nije problem. Pristupačna jako , tuširanje prije i posle. E ha tu je kolega neki napisao dok pusi grebe malo pošto nema zubi hehhe nije istina , mene nije grebla hehhehe , pusenje je bez kondoma moze i sa kondomom , sve u svemu meni je bilo ok volim takve milfare . Cijena je 30/65 ,60/90 tako je meni rekla
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh