Erotik djevojka - Mirela

Gle, dobra dronfulja i niš više.... Puši, liže jaja i šupak, ne jebe se u guzicu.... upiši si broj pa na vocapu možeš vidjet i facu....
Mislim da svršavanje u nju bez previše razmišljanja veliki nedostatak i minus...osobno, tko ima curu/ženu neka dva puta razmisli želi li se kockati, uz to je kao na traci kod nje.
Vrhunska kurva za te pare...8.5/10 uloženo dobiveno.
 
Osjećaj ugode kod pušenja njenog je po mom subjektivnom mišljenju nedoatatak gornjih zubi, ali ne mogu potvrditi 100%.
Moj osobni dojam, ali doček, outfit, jebozovnost...best buy.
 
A prijatelju onda je nilski konj, nisam rekao da je identicna nego slicna ovoj sa slike , ako se ne slazes s tim ne znam pricamo li o istoj osobi, obujam struka joj je mozda veci ali ne i škemba
 
Pa šta nije zaradila dosta do sada jbte? Šta joj nije bed radi sebe same da joj svi sa trake svršavaju unutra i jebu je bez kondoma? Pa budala zna da je garant već nešto do sada pokupila od boleština.
Očito nije baš normalna u glavi čim vidi lika prvi put i pušta ga bez gumice unutra
 
Pa šta nije zaradila dosta do sada jbte? Šta joj nije bed radi sebe same da joj svi sa trake svršavaju unutra i jebu je bez kondoma? Pa budala zna da je garant već nešto do sada pokupila od boleština.
Očito nije baš normalna u glavi čim vidi lika prvi put i pušta ga bez gumice unutra
Zaista je čudan ljudski um...trebao bi postojati makar minimalan osjećaj odgovornosti...mislim da je u rizičnoj skupini. Ponavljam, to je moj subjektivan osvrt.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh