Erotik djevojka - Mirela

Zakapa_xx

New member
Evo da pokrenemo temu o ovoj jako dobro poznatoj milfari iz Zagreba. Ja nisam bio, ali evo uskoro planiram, a ljudi kažu da je među boljima što se tiče odnos cijene i kvalitete a da nije sa EGE.
Pola sata 400kn sat 600 i većinom ispunjava većinu želja kako se piše.
Evo pa ovdje stavljajte recenzije ko je išao pa da se i mi naručimo :)
 
Evo da pokrenemo temu o ovoj jako dobro poznatoj milfari iz Zagreba. Ja nisam bio, ali evo uskoro planiram, a ljudi kažu da je među boljima što se tiče odnos cijene i kvalitete a da nije sa EGE.
Pola sata 400kn sat 600 i većinom ispunjava većinu želja kako se piše.
Evo pa ovdje stavljajte recenzije ko je išao pa da se i mi naručimo :)
Neloša, pušenje top, sise ogromne, guza čvrsta, gravitacija odradila svoje, vidi se zub vremena, štikle, droljasta....za tu cijenu 8/10.
 
Puno njih je imalo upit u vezi njene građe (škembe), mislim da je ovo najblizi primjer njenog izgleda, ukoliko se narucite ocekujte ovakvu damu pa tko voli nek izvoli tko ne ima drugih u po…
 

Prilozi

  • AB4043DE-3BFD-408F-99CD-594A702A9569.jpg
    AB4043DE-3BFD-408F-99CD-594A702A9569.jpg
    101,7 KB · Pregleda: 2.730
Puno njih je imalo upit u vezi njene građe (škembe), mislim da je ovo najblizi primjer njenog izgleda, ukoliko se narucite ocekujte ovakvu damu pa tko voli nek izvoli tko ne ima drugih u po…
Za mene top kad krenu skakat one sise nema jace samo reko sam upitno je sve forsira bez kondoma a jako je prometno kod nje zbog toga sam odustao
 
Meni se čini da joj nekej sa zubima ne valja, još su neki to pisali... Inače milfača za poželjeti... Svršio sam joj u grlo....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh