Erotik djevojka - Mirela

Jel ima možda neki problem s novima,jer me pitala kad sam ju zvao otkud mi njen broj,kažem sa oglasa,veli ona taj oglas je jako star ništa od toga?
 
Pa šta nije zaradila dosta do sada jbte? Šta joj nije bed radi sebe same da joj svi sa trake svršavaju unutra i jebu je bez kondoma? Pa budala zna da je garant već nešto do sada pokupila od boleština.
Očito nije baš normalna u glavi čim vidi lika prvi put i pušta ga bez gumice unutra
Nije ona jedina sa oglasa da se jebe bez kondoma i dozvoljava svrsavanje unutra
 
Jel mozda problem sto sam mlad odnosno imam 25 godina ?

Moguće je jer sam i ja stekao dojam da izbjegava mlađe. Ženska je malo čudna i nepouzdana. Nekad imam osjećaj kao da je bipolarna jer jedan dan bude sve super, drugi put zabrije u svojoj glavi neku nebulozu. Bila je jedna recenzija prije godinu-dvije gdje je netko napisao da ga nije htjela primit zato jer je išao liftom umjesto stepenicama, ne razumijem kakve su to bolesne fore?! Zadnji put prije par mjeseci kad smo imali dogovor sam izvisio tako da sam rekao sam sebi ne treba mi to. Tko voli malo deblje i starije, nije loša s obzirom na ostatak ponude iz PO ali ipak ne radi se o nekom top modelu već o starijoj ženi na kojoj su vrijeme i posao kojim se bavi ostavili traga, kako psihički tako i fizički.
 
Alexri identicno odlicna konstatacija bas cu zvat s drugog broja i predstavit se da imam 35 mozda prode jer me zanima bas
 
Ja sam bio prije 2 tjedna,svaki put mi se javi i dogovorimo se...i nije istina da se jebe bez kondoma,nego je obavezan...milfača je top...pol sata 60 eura,ima foru da kad ulaziš u stan onda popravi tepih pa se naprči i odma je spremna za akciju💪💪💪
Evo ja danas bio kod nje i u pola sata 2 puta svrsio u njenu macu bez kondoma, a bio sam prije toga 3 puta kod nje.
I bas neki dan posaljem svog frenda u ophodnju koji nije nikad bio kod nje pa da ju testiramo dal daje bez kondoma, dođe on kod nje svjeze otusiran, krene ona njemu pusiti i nakon toga ona njega zajase bez kondoma, moj frend u pocetku se opire i pita za kondom a ona mu kaze da moze bez kondoma i stavi kurac u sebe i jase ga, i naravno moj frend svrsi u nju a ona ga pita ako moze da jos jednom moze ponovit, i nakon kratke pauze on jos jednom svrsi u nju. Pa ti i dalje vjeruj da se ne sevi bez kondoma a mog frenda bez pitanja ubacila u sebe bez kondoma
 
Evo ja danas bio kod nje i u pola sata 2 puta svrsio u njenu macu bez kondoma, a bio sam prije toga 3 puta kod nje.
I bas neki dan posaljem svog frenda u ophodnju koji nije nikad bio kod nje pa da ju testiramo dal daje bez kondoma, dođe on kod nje svjeze otusiran, krene ona njemu pusiti i nakon toga ona njega zajase bez kondoma, moj frend u pocetku se opire i pita za kondom a ona mu kaze da moze bez kondoma i stavi kurac u sebe i jase ga, i naravno moj frend svrsi u nju a ona ga pita ako moze da jos jednom moze ponovit, i nakon kratke pauze on jos jednom svrsi u nju. Pa ti i dalje vjeruj da se ne sevi bez kondoma a mog frenda bez pitanja ubacila u sebe bez kondoma

U ove tvoje lovačke priče može vjerovat samo netko tko nikad nije bio s kurvom. Svaki dan trolaš cijeli forum kako sve jebeš bez kondoma i svršavaš u sve kurve koje postoje. Daj se više počasti nekom kurabom jer vidiš i sam da je nejebica gadna stvar za psihu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh