Dominacija

Pozdrav, novi sam u ovom te sam naletio na ovaj oglas. Volim starije i punije žene te mi se ovo čini jako privlačno. Jel ima ko iskustva s njom u zadnjih pola godine, godinu da objektivno kaže kakva je usluga i kolika je cijena? Hvala.

Ja bi rekao da je to neka baba.
 
Ima li netko iskustva s RedVelvet888 s fetlife-a? Ako da, može kratki osvrt ili tu ili na PM? Hvala
Bježi od toga.
Ja se dogovorio s njom, došao u njen derutan stan. Higijena nije na nivou
Drugo, što sam se god dogovorio da želim iako je pristala, seansu je odradila totalno po svom.
Ima fetiš da joj ližeš odvratnu njenu debelu pizdu. Da stvar bude još gora odlučila je cijelu svoju pizdu našpricati sa šlagom koji sam morao pojesti. Užasno mi je slabo bilo od prokletog šlaga a njena pizda mi je u tom trenu bila odvratna kao da ližem govno.
Jedva sam čekao da prođe sat vremena da se otuširaj i da pobjegnem..
Ovo mi je bilo definitivno najgore iskustvo ikada, čak i gore od one debele anne Domine iz zg.
 
Bježi od toga.
Ja se dogovorio s njom, došao u njen derutan stan. Higijena nije na nivou
Drugo, što sam se god dogovorio da želim iako je pristala, seansu je odradila totalno po svom.
Ima fetiš da joj ližeš odvratnu njenu debelu pizdu. Da stvar bude još gora odlučila je cijelu svoju pizdu našpricati sa šlagom koji sam morao pojesti. Užasno mi je slabo bilo od prokletog šlaga a njena pizda mi je u tom trenu bila odvratna kao da ližem govno.
Jedva sam čekao da prođe sat vremena da se otuširaj i da pobjegnem..
Ovo mi je bilo definitivno najgore iskustvo ikada, čak i gore od one debele anne Domine iz zg.
Ti si mogao i otići ako ti nije prijalo. Nekak mi se čini da ćeš ti opet kod nje da joj ližeš "debelu pizdu"... 🤪
 
Nestašica šlaga u Zagrebu u okolici poslije Viktorove recenzije... Svi 'oće probat direkt sa pičke... Ljudi po kafićima naručuju "pičku sa šlagom"...
 
Bježi od toga.
Ja se dogovorio s njom, došao u njen derutan stan. Higijena nije na nivou
Drugo, što sam se god dogovorio da želim iako je pristala, seansu je odradila totalno po svom.
Ima fetiš da joj ližeš odvratnu njenu debelu pizdu. Da stvar bude još gora odlučila je cijelu svoju pizdu našpricati sa šlagom koji sam morao pojesti. Užasno mi je slabo bilo od prokletog šlaga a njena pizda mi je u tom trenu bila odvratna kao da ližem govno.
Jedva sam čekao da prođe sat vremena da se otuširaj i da pobjegnem..
Ovo mi je bilo definitivno najgore iskustvo ikada, čak i gore od one debele anne Domine iz zg.
ja volim kavu bez šlaga. ;)
čovjek bi dobio dijabetes nakon nekog vremena. :p :D
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh