Dominacija

Baš čitam jučer na Fet-u objavu od Domine Stelle (ZG) kako ju je neki lik ispalio za dogovorenu seansu bez da je uopće poslao poruku isprike ili nečega, pa krasno.

I onda ćemo se čudom čuditi kada nas žene gledaju kao klošare i kada žele unaprijed akontacije, only fans pretplate, gift card ili sl. materijalne stvari...

Dva koraka unazad.
 
Baš čitam jučer na Fet-u objavu od Domine Stelle (ZG) kako ju je neki lik ispalio za dogovorenu seansu bez da je uopće poslao poruku isprike ili nečega, pa krasno.

I onda ćemo se čudom čuditi kada nas žene gledaju kao klošare i kada žele unaprijed akontacije, only fans pretplate, gift card ili sl. materijalne stvari...

Dva koraka unazad.
a možda je čovjek jednostavno umro🤔
 
Baš čitam jučer na Fet-u objavu od Domine Stelle (ZG) kako ju je neki lik ispalio za dogovorenu seansu bez da je uopće poslao poruku isprike ili nečega, pa krasno.

I onda ćemo se čudom čuditi kada nas žene gledaju kao klošare i kada žele unaprijed akontacije, only fans pretplate, gift card ili sl. materijalne stvari...

Dva koraka unazad.
Kaj nije domina stella iz Splita? Jer neizbacuje mi nista za Zg. Ako imas moze link
 
Pozdrav, novi sam u ovom te sam naletio na ovaj oglas. Volim starije i punije žene te mi se ovo čini jako privlačno. Jel ima ko iskustva s njom u zadnjih pola godine, godinu da objektivno kaže kakva je usluga i kolika je cijena? Hvala.

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh