Dominacija

Bježi od toga.
Ja se dogovorio s njom, došao u njen derutan stan. Higijena nije na nivou
Drugo, što sam se god dogovorio da želim iako je pristala, seansu je odradila totalno po svom.
Ima fetiš da joj ližeš odvratnu njenu debelu pizdu. Da stvar bude još gora odlučila je cijelu svoju pizdu našpricati sa šlagom koji sam morao pojesti. Užasno mi je slabo bilo od prokletog šlaga a njena pizda mi je u tom trenu bila odvratna kao da ližem govno.
Jedva sam čekao da prođe sat vremena da se otuširaj i da pobjegnem..
Ovo mi je bilo definitivno najgore iskustvo ikada, čak i gore od one debele anne Domine iz zg.
Ti kao navodni sub moras bit kus i slusat kad dodes na seansu jer i sluzis samo za takve stvari da cistis svojim jezikom....
 
MissBlackCherry(na Fetu).
Bio jučer.Apartman za najam u Trnju. Odlična, mlada, slovenka. Prije seanse dogovarate što i kako (ja uzeo bicevanje cijelog tijela, gaženje, strap - on, pljuvanje, face-sitting, piss, ballbusting..).
Prezadovoljan! Cijena seanse 150 eura u trajanju od 2 h.
U subotu se vraca opet (tako mi je barem rekla) i ostaje još u nedjelju.
Kontaktirati je može i na telegram :missblackcherry

E da, zaboravih reći da ima i prelijepa stopala 😊
 
MissBlackCherry(na Fetu).
Bio jučer.Apartman za najam u Trnju. Odlična, mlada, slovenka. Prije seanse dogovarate što i kako (ja uzeo bicevanje cijelog tijela, gaženje, strap - on, pljuvanje, face-sitting, piss, ballbusting..).
Prezadovoljan! Cijena seanse 150 eura u trajanju od 2 h.
U subotu se vraca opet (tako mi je barem rekla) i ostaje još u nedjelju.
Kontaktirati je može i na telegram :missblackcherry

E da, zaboravih reći da ima i prelijepa stopala 😊
Ja sam bio u utorak. Isti scenarij. Na pocetku smo popricali o tome sto zelim. Seansa je trajala preko dva sata. Ne gleda se na sat. Stvarno se isplati otici, jer iako je mlada ima jako puno iskustva, uzivi se potpuno i mogu reci jedna od mojih najboljih seansi. Ima dominantni stav, sadisticki nastrojena, nemilosrdna. Tko voli hard, toplo preporucam. Danas je cetvrtak, ja jos imam posljedice seanse. Na kraju smo se prijateljski razisli. Stvarno nezaboravno iskustvo.
 
Ja sam bio u utorak. Isti scenarij. Na pocetku smo popricali o tome sto zelim. Seansa je trajala preko dva sata. Ne gleda se na sat. Stvarno se isplati otici, jer iako je mlada ima jako puno iskustva, uzivi se potpuno i mogu reci jedna od mojih najboljih seansi. Ima dominantni stav, sadisticki nastrojena, nemilosrdna. Tko voli hard, toplo preporucam. Danas je cetvrtak, ja jos imam posljedice seanse. Na kraju smo se prijateljski razisli. Stvarno nezaboravno iskustvo.
Ppzdrav mozete mi reci njeni kontsakt. Molim vas.
 
Jel netko slučajno čuo za ove od prije negdje drugdje? Koliko vidim accounti su napravljeni prije dan - dva.
Piše lokacija Split i whatsapp, pa zaključi sam...
 
Ja sam bio u utorak. Isti scenarij. Na pocetku smo popricali o tome sto zelim. Seansa je trajala preko dva sata. Ne gleda se na sat. Stvarno se isplati otici, jer iako je mlada ima jako puno iskustva, uzivi se potpuno i mogu reci jedna od mojih najboljih seansi. Ima dominantni stav, sadisticki nastrojena, nemilosrdna. Tko voli hard, toplo preporucam. Danas je cetvrtak, ja jos imam posljedice seanse. Na kraju smo se prijateljski razisli. Stvarno nezaboravno iskustvo.
bilo bi super kad bi jos koja Slovenka htjela doći, da razbuca ovaj jad j čemer ZG ponude... ima na Fetu domina iz LJ, MB, CE...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh