BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Šta je lažnjaka.na ovome EGE-u, npr. ovaj Cassia što je u Tuzli, spremim njezin broj i pogledam na wp-u sliku, kad neki ćelavi mudonja od 50 godina, možete se i sami uvjeriti ako mi ne vjerujete.
Isto ove sve nove i unverified što su u Mostaru isto lažnjaci, neki mudonja se zavalio na kladari, onda traži xbon, jbg od 100 što mu se javi, uvijek će biti 5 naivnih što će uplatiti u nadi da je će jebati.
Recimo Mirela sa EGE-a kad sam joj poslao prvu poruku sama šalje video i piše I am real, u donjem vešu se snimila 5-6 sekundi traje video.
Za nju i Gringu znam da nisu fejk, jer sam ih obe uživo vidio, a ako mislite ići kod ovih što nitko nije bio, tražite video sam potpisom ili nešto slično, što može dokazati da su slike njezine, a ne ukradene od neke druge cure.
 
Da li je neko bio sa Ines Banjaluka,i da li ima neka iskustva s njom?
Uvijek je na oglasu a nema nikakvih komentara ili neka recenzija.
Vidim da je 250eur cijena.
 
Da li je neko bio sa Ines Banjaluka,i da li ima neka iskustva s njom?
Uvijek je na oglasu a nema nikakvih komentara ili neka recenzija.
Vidim da je 250eur cijena.
Prvo vidi koje usluge radi, jer nije mala cijena, nećeš platiti 250e za pušenje sa gumicom, vidi jesu li dvije završnice u sat vremena i gdje možeš svršiti, može li u usta ili po sisama ili samo u kondom.
Sretno
 
Da li je neko bio sa Ines Banjaluka,i da li ima neka iskustva s njom?
Uvijek je na oglasu a nema nikakvih komentara ili neka recenzija.
Vidim da je 250eur cijena.
Imas pretragu.






 
Sto se tice cijene i kvaliteta usluge Marina je neprikosnovena.....tačno imaju pravila i granice. Odnos cijene, usluge, načina tretmana je mnogo više u korist ovog ostalog. Naravno ko voli to sto ona nudi. A da ja odem i da nekom stavim i da jedva čeka da završi, ne prihvatam i nisam ovca toliko da platim.
 
Šta je lažnjaka.na ovome EGE-u, npr. ovaj Cassia što je u Tuzli, spremim njezin broj i pogledam na wp-u sliku, kad neki ćelavi mudonja od 50 godina, možete se i sami uvjeriti ako mi ne vjerujete.
Isto ove sve nove i unverified što su u Mostaru isto lažnjaci, neki mudonja se zavalio na kladari, onda traži xbon, jbg od 100 što mu se javi, uvijek će biti 5 naivnih što će uplatiti u nadi da je će jebati.
Recimo Mirela sa EGE-a kad sam joj poslao prvu poruku sama šalje video i piše I am real, u donjem vešu se snimila 5-6 sekundi traje video.
Za nju i Gringu znam da nisu fejk, jer sam ih obe uživo vidio, a ako mislite ići kod ovih što nitko nije bio, tražite video sam potpisom ili nešto slično, što može dokazati da su slike njezine, a ne ukradene od neke druge cure.
Brate tražiće oni video i ako već pola bosne bilo jebavalo
 
Vrh dobra samo eto ako imas 250e idi gleda malo i na vrijeme
Jbo ga zivot kako se meni nikad ne desava da mi neka gleda na vrijeme, il je to zbog toga sto ne idem ni kod koje ako necu platiti 1sat pa i vise i naravno ne idem kod grobova a ni kod starki jer mi se jednom desilo da prilikom malo dubljeg orala zeni glava ode gore a zubi ostali na jajima, spade cuna ispuha istog momenta i ne bih joj vise otisao da ona meni plati.😎
 
Sto se tice cijene i kvaliteta usluge Marina je neprikosnovena.....tačno imaju pravila i granice. Odnos cijene, usluge, načina tretmana je mnogo više u korist ovog ostalog. Naravno ko voli to sto ona nudi. A da ja odem i da nekom stavim i da jedva čeka da završi, ne prihvatam i nisam ovca toliko da platim.
Mozes li malo detaljnije opisati iskustvo sa Marinom? Moze i inbox. Hvala i Lp
 
Ekip mala pomoc, moze li neko u privatnoj poduci poslat kontakt broj od ove tete sto radi u Tuzli (inace vozi bus) malo iskusniji znaju na koga mislim. Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh