BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

I niste ni svjesni koliko "finih" žena iz vašeg okruženja se bavi upravo tim poslom ili sportom kako je neko napisao... ja sam pisala iz svog ličnog iskustva, ne da morališem već samo da vam dođe do mozga (vama koji ga imate) da se ne treba vrijeđati i omalovažavati niko....samo toliko
Ako je tako kao sto si rekla. Bravo
 
Nisam iz Sarajeva i provjeravao sam ovaj forum u potrazi za za nekom konkretnom (99% je trazilo xbon), red je da i ja napisem utisak i možda pomognem nekome :) Prije neki dan sam bio sa Nelom

Cura nije fake, šta više vrlo je korektna. Dogovor je bio prilično lagan, preko watsappa, došla na adresu (imal sam stan na dan). Malo se ispričali, ispušili koju i na kraju se poseksali. Mlada, jaaako lijepa, jedino je malo podebela (tačnije čudno je građena, ima prilicno veliku guzicu i donji dio stomaka). Ali sve u svemu bilo je dobro, čista, fina, nježna. Platio 150€. Eto, pa ko voli nek izvoli.
 
Nisam iz Sarajeva i provjeravao sam ovaj forum u potrazi za za nekom konkretnom (99% je trazilo xbon), red je da i ja napisem utisak i možda pomognem nekome :) Prije neki dan sam bio sa Nelom

Cura nije fake, šta više vrlo je korektna. Dogovor je bio prilično lagan, preko watsappa, došla na adresu (imal sam stan na dan). Malo se ispričali, ispušili koju i na kraju se poseksali. Mlada, jaaako lijepa, jedino je malo podebela (tačnije čudno je građena, ima prilicno veliku guzicu i donji dio stomaka). Ali sve u svemu bilo je dobro, čista, fina, nježna. Platio 150€. Eto, pa ko voli nek izvoli.
Zelenooka dakle 🤗😏
 
Više postova a manje informacija nema ni jedna grupa na forumu. Ovo je postalo kao ženska sjedeljka. Svi bi jebali da im se servira, svi bi jebali za 10km... Svi imaju neki broj a samo žicaju da im se da drugi broj...
Brojeva imate na oglasima pa sami se svi moraju potruditi i zvati iste, i eliminisati lažne. Ono što nije na oglasima, iz nekih razloga se može dijeliti privatno ali iz nekih i ne. Ne možete svi očekivati razmjenu, pomirite se s tim. Za ostale nove članove koji žele, neka uđu u Viber grupe, jedna je blokirana a za drugu nisam siguran jer sam davno izašao. LINK=35/232
 
Brojeva imate na oglasima pa sami se svi moraju potruditi i zvati iste, i eliminisati lažne. Ono što nije na oglasima, iz nekih razloga se može dijeliti privatno ali iz nekih i ne. Ne možete svi očekivati razmjenu, pomirite se s tim. Za ostale nove članove koji žele, neka uđu u Viber grupe, jedna je blokirana a za drugu nisam siguran jer sam davno izašao. LINK=35/232
O tom problemu se i radi, neće niko da nazove broj već da mu se servira, šta, kako, gdje, koliko. Naravno da većina ima neki broj sa strane, ja bih lično dao broj samo nekom ko je provjeren a ne većini koji bi je zvali tražili slike i cjenkali se. Sve one imaju svoju tarifu pa kom je skupo nek zaobiđe. Lično ako mi se svidi cura ne pitam za cijenu. Problem su pogotovo ovi što kažu imam broj dogovor u p.p, takve treba blokirati.
 
Što se recenzija tiče, nekako mi je malo bilo glupo da ih pišem pošto vidim da na ovoj temi baš i nije slučaj, ali ako koga interesuje može da se javi privatno. Što se brojeva i kontakata tiče, ponudio sam razmjenu lijepo i / ili nagradu za neki kontakt koji nemam, ali su svi koji se javljali tražili i isparavali nakon što dobiju, ali vjerujem da je tako sa mnogima. Ima korektnih ljudi da ne griješim dušu, ne mogu svih da se sjetim ali jedan od njih je definitivno i @BLX …. Zna čovjek, korektan i konkretan, tako da opet molba za sve koji se javljaju, ako nemate nešto da ponudite, nemojte ni da tražite. Ako se javite korektno i kulturno i odmah napišete da nemate baš ništa i ne znate, ok, bolje i tako nego da žicate i lažete.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh