BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Bio samo na oralnom pregledu, ona je na slikama, uziva djevojka u onome sto radi i prica s tobom i sve...dezaljnije ti ne mogu nista reci, jer nemam informaciju, ali meni ona sasvim solidno izgleda
Ni ja je nikad nisam uspio dobit a zvao sam i pisao 20 puta sigurno, niti kad odgovori niti koji djavo. MIslio sam da je neko njene slike stavio, gdje ce onako ofirna...Ako o Suniti pricate
 
Ni ja je nikad nisam uspio dobit a zvao sam i pisao 20 puta sigurno, niti kad odgovori niti koji djavo. MIslio sam da je neko njene slike stavio, gdje ce onako ofirna...Ako o Suniti pricate
I ja sam je jedva dobio preko whatsapp poruke, poziv nista...kaze kad joj se radi ona ukljuci, nema fiksno radno vrijeme, odgovori nekad, pa valjda kako koga zapadne xD
 
Poznajem ja djevojku iz B.L, top fizicki izgleda, guza predobra, grudi slabe-male, lijepo stvarno izgleda. Sto se tice seksa voli sve i svasta samo mora i partner biti sredina, ne bi pristala sa nekim koji bas lose izgleda. Znaci moze duboko grlo, svrsavanje u usta, anal, ma sve..
Nije od tog posla da se bavi sa tim ali mislim da bi se oprobala u tome uz lijepu nadoknadu :)
 
Poznajem ja djevojku iz B.L, top fizicki izgleda, guza predobra, grudi slabe-male, lijepo stvarno izgleda. Sto se tice seksa voli sve i svasta samo mora i partner biti sredina, ne bi pristala sa nekim koji bas lose izgleda. Znaci moze duboko grlo, svrsavanje u usta, anal, ma sve..
Nije od tog posla da se bavi sa tim ali mislim da bi se oprobala u tome uz lijepu nadoknadu :)
nema mislimo...treba nam sigurno 100%
 
Poznajem ja djevojku iz B.L, top fizicki izgleda, guza predobra, grudi slabe-male, lijepo stvarno izgleda. Sto se tice seksa voli sve i svasta samo mora i partner biti sredina, ne bi pristala sa nekim koji bas lose izgleda. Znaci moze duboko grlo, svrsavanje u usta, anal, ma sve..



Nije od tog posla da se bavi sa tim ali mislim da bi se oprobala u tome uz lijepu nadoknadu 



Posalji kontakt nije problem poslacu sliku pa nek ocijeni sama :)
 
Poznajem ja djevojku iz B.L, top fizicki izgleda, guza predobra, grudi slabe-male, lijepo stvarno izgleda. Sto se tice seksa voli sve i svasta samo mora i partner biti sredina, ne bi pristala sa nekim koji bas lose izgleda. Znaci moze duboko grlo, svrsavanje u usta, anal, ma sve..
Nije od tog posla da se bavi sa tim ali mislim da bi se oprobala u tome uz lijepu nadoknadu :)
Može kontakt
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh