BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Prije svega, zapamtite da je xbon ili bilo kakvo plaćanje unaprijed P R E V A R A! Čitajte malo ovu temu prije ponavljanja upita, ako ne mozete to uraditi, kako cete nesto kvalitetno pohebati?

Ako neko ima želju za razmjenom brojeva, ali samo onih koje nisu +100KM, jer rađe ću ga bacati nego platiti veći iznos.

Ja za sada imam samo jedan broj, nije loše, može i bolje, ali za početak je dobra. Oko 40tak godina, ok je izgleda.
Daj tebra br
Koliko je kesa. Ime. Imam I ja jedan br
 
Nekad prije godinu bio kod ove, neko je spomenuo preko puta KPD-a, u ulici Mehmeda spahe je bila, plavuša, malo krupnije gradje, 100km,nemoze se reći bacanje para ali vrlo blizu toga 😁.
I tada je spominjala neke drugarice, kasnije sam ih vidjao skupa, ni drugarice nisu nešto, bar ne što se moga ukusa tiče. Jedna od te tri znam da je bila na metadonu, druga (ta plava ne izlazi iz kasina, ne kladionica, već ne odvaja se od aparata), a ta treća povremno je sa tom plavušom vidjam za aparatima.
Isto druze,bacio pare.kod KPZ a,a ima jos jedna kod 4 solitera na odmutu isto fuj brate znaci picka joj smrdi tako da nisam mogao do kraja ,prekinuo I otisao.fuj
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh