Birtijaške čakule

Kaj sam uprskao kod Viki imali smo normalno druženje nekužim kaj sam ja tu kriv
Bafkal si preveć. Viki ovo Viki ono. I eto otjerao si curu iz posla. Povedao sam ti već kad dojde novi mlatimudan koji dela vani i traži preoporuku nemoj bafkati najbolju. Povedaj mu neku kaj ja znam Maricu ili neku nasumičnu iz po pa neka ide njoj davat peneze.
 
Ninja da si pravi ninja kao što ti nick poveda, a saznao bi zašto Viki ne radi i podijelio tajinu sa svima tu. Taman je planirao ici posjetit da vidim kaj je posebna i nestane
 
Ninja da si pravi ninja kao što ti nick poveda, a saznao bi zašto Viki ne radi i podijelio tajinu sa svima tu. Taman je planirao ici posjetit da vidim kaj je posebna i nestane
[/QU
Bafkal si preveć. Viki ovo Viki ono. I eto otjerao si curu iz posla. Povedao sam ti već kad dojde novi mlatimudan koji dela vani i traži preoporuku nemoj bafkati najbolju. Povedaj mu neku kaj ja znam Maricu ili neku nasumičnu iz po pa neka ide njoj davat peneze.
Jbg da previše sam ju hvalio i gastarbajter joj dao previše love i sad netreba radit
 
Hahaha... e sad fakat znam da nisi ni slovenac a kamoli zagorec, daj ne delaj bedaka iz sebe i piši normalno kad očito ne kužiš takvu spiku! 😜
Ampak se koristi i u Medimurju za riječ ali ako nisi znao iako je i slovenska isto kak purgeri kažu ne radi mi cajger na satu ,a ne kažu ne radi mi kazaljka na satu ili za pribor za jelo kažu beštek ili kad je nešto mali komad nečeg mali komadić kažu ficlek.
Jesi ti došao mene zajebavat ili si došao gledat recenzije za cafute
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh