Birtijaške čakule

ajde čovjek šuti, očito si isfrustriran nečim i nezadovoljan u životu pa provodiš vrijeme na ovim forumima... i melješ gluposti.
ok, onda je Pula ka Hollywood.Jebate, kažeš da je nešto sranje i laž i odma si frustriran.ajde dobro pseudoCarla69, sunce sija iz tvoje guzice, a prdež ka parfem.jesi sad sritna?
 
otkud tebi da san frustriran?...pa da si u Puli moraš putovati:žena koja se bavi 'biznisom'ne može u gradu ka šta je Pula radit.
jesi ti čovjek dobro il si malo glup? prvo mi seres da ne živim u puli, da lažem.. pa negdje moram živjet 😂 a to u kojim gradovima ja radim se tebe ne tiće, da si imalo pametan pohvatao bi 2+2 a ne da ti se mora crtat. ajde cao
 
kako se briše ovaj profil? kome se to trebam obratit, @Emma posto piše da si admin pomozi mi :p
Nažalost, ja ti ne mogu pomoći, jeste da san Admin na tajnom zadatku ali imam ograničene ovlasti, zadužena sam isključivo za reklamiranje SA... 😁
Ali tu ti je zato dežurna @Sisata i guzata koja svojom beskrajnom nebeskom bahatošću, "šmekom" i nadasve Bogom danom karizmom može učiniti sve pa tako i izbrisati tvoj account :)
Dovoljno je da samo pucne prstom od prst...i da nestane :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh