Birtijaške čakule

Koliko košta mjesečni tečaj iz "bahatosti" i "šmeka" kod tebe ? :)
Glavni i jedini prioritet u životu mi je da budem poput tebe ovdje...opsjednuta sam tobom, tvojim likom i tvojim djelom... :)

Nešto sam ti loše uradila, rekla, pomislila pa da pišeš ovakve gluposti za mene ?
Koja je tvoja svrha ovdje. Pitao sam te ja mislim ili nisam ali Carlu da i vatreni msm da je sam za susret pa nis, a na forumu su koji bi trebao služit tome
 
Koliko košta mjesečni tečaj iz "bahatosti" i "šmeka" kod tebe ? :)
Glavni i jedini prioritet u životu mi je da budem poput tebe ovdje...opsjednuta sam tobom, tvojim likom i tvojim djelom... :)

Nešto sam ti loše uradila, rekla, pomislila pa da pišeš ovakve gluposti za mene ?
Puno ali platit ces mi kad te isplati seeking ahahahhh...
 
btw ja uopće nisam bahata, imam mozak, finila i znam ga koristit u ovom poslu na psihički nacin pa ti se možda čini ahahahha
Bas me zanima hoces i sad stavit link "seeking" 🤣🤣🤣
Braco mila... Marketing vam nula...
Jedino sta vas je drzalo bio je ovaj forum...
Ako zelite zaradit pocnite sa naplatom oglasa... Nemojte se brukat s tim polusuradnjama...
 
naravno da ne, ne koristim oglase i te glupe stranice. ne znaš tko sam , radije šuti i uživaj dalje u životu! ♥️
ako si u Puli onda tamo ne radiš, ili samo radiš sa onima it IDS i bogatim turistima ili radiš negdje drugdje.Pula je selendra i brzo bi se saznalo tamo ko si.Ima dobrih ljudi tamo ali ima i gamadi koliko hoćeš.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh