Birtijaške čakule

Pa nisam svršio kod Viki nakon par min nego njoj u usta dok mi ga pušila .Nemam 58 nego 48 znaš
Dobro trebo si odavno biti oženjen. Otac dvoje uspješne djece . Koja bi imala sad 11,13 godina bili uspješni đaci u školi Itd. Ne jurit kurve ko mi mladi koji to rade iz zajebancije. Eto ja imam 23 godine , pa idem čisto iz zabave. Kod Latina kada se zaželim dobrog gfe i tjt . Poslje mi bude zao para kad se gornja glava aktivira .
 
Imaš pravo jednostavno nisam našao pravu da se ženim kaj da ti kazem i onda povremeno idem na kurve kad želim sex kužiš
 
Ja mogu razumjet starije i ozenjene, ne mogu mlade.. Evo recimo do 35 godina..
Znaci doslovno trebao bi komunicirati sa zenama u okolici, druziti se, ici van, imat sto vise aktivnosti... Godine idu i eto te zacas sa 50...
A vi otvarate profile na badoo i pisete u temama kako biti zanimljiv zeni preko interneta omg...
 
Ja mogu razumjet starije i ozenjene, ne mogu mlade.. Evo recimo do 35 godina..
Znaci doslovno trebao bi komunicirati sa zenama u okolici, druziti se, ici van, imat sto vise aktivnosti... Godine idu i eto te zacas sa 50...
A vi otvarate profile na badoo i pisete u temama kako biti zanimljiv zeni preko interneta omg...
To se tebe tiče Jura ti si mlađi i tebe Dr love
 
Nadam se da ću uskoro naći stalno posel, p u miru ds mogu ganjat žene , a ne da za 20 godina budem ko ti i spominjem jednu te istu osobu po svakoj temi
 
Ja ne mogu kontra ne mogu rszumijet oženjene i zasto varaju zenu. Ima zenu ode do Latine da dobi gfe , pusenje Itd seks, sve ima doma besplatno . Eto to ne mogu razumijet
 
Eto recimo prijatelj moj jedan oženio se sa 21 godine sad ima 24 ima djecu, super sve, ali hoda kurvama. Pitam ga zasto. Kaže ajd ti jedi grah svaki dan. Eto ja to ne razumijem, ko mu dosadila nakon 3 godine sto de tek nakon 20 bit
 
Eto recimo prijatelj moj jedan oženio se sa 21 godine sad ima 24 ima djecu, super sve, ali hoda kurvama. Pitam ga zasto. Kaže ajd ti jedi grah svaki dan. Eto ja to ne razumijem, ko mu dosadila nakon 3 godine sto de tek nakon 20 bit
Da me pitas jel bi mogla bit s jednim likom odsad do kraja zivota iskreno ti kazem da bih. Ali to sam ja budala, plus zensko... Tako da... Vi ste drugaciji...
 
Nego recite vi meni jel vi stvarno ne kuzite da su ema, vatrena i carla 95 admin ili? 😂😂😂
Jesu 100 posto😂
Umetnuti nakon Maserke i mene da se zacini forum😂
I pokisavaju iskopirat moju "bahatost" ali ne ide, treba smeka za to😂😂
Koliko košta mjesečni tečaj iz "bahatosti" i "šmeka" kod tebe ? :)
Glavni i jedini prioritet u životu mi je da budem poput tebe ovdje...opsjednuta sam tobom, tvojim likom i tvojim djelom... :)

Nešto sam ti loše uradila, rekla, pomislila pa da pišeš ovakve gluposti za mene ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh