Birtijaške čakule

@Carla95 @Emma tu ste zakuhale vatru. Ja predlažem trojku s lezbo elementima. Mene inače pale tako malo bahatije cure

Nitko ovdi nije ništa zakuhao, samo ti je rečena surova istina i iznešena gola činjenica ;)
A ti jedino možeš predložiti svojem stadu ovaca sa šibom u ruci i čupavim Pulinom što trčkara za tobom i tvojim stadom da u podnevnom hladu starog hrasta na kraju njive imate dubokoumni rektalni "umfal"...
😁😁

P.S. I ne zaboravi za 200 kn povesti i svoju vjernu frendicu SiG...
Za brašno ne brini...daće ti ga seljani usputno... 😁😁
 
@Carla95 @Emma tu ste zakuhale vatru. Ja predlažem trojku s lezbo elementima. Mene inače pale tako malo bahatije cure

Nitko ovdi nije ništa zakuhao, samo ti je rečena surova istina i iznešena gola činjenica ;)
A ti jedino možeš predložiti svojem stadu ovaca sa šibom u ruci i čupavim Pulinom što trčkara za tobom i tvojim stadom da u podnevnom hladu starog hrasta na kraju njive imate dubokoumni rektalni "umfal"...
😁😁

P.S. I ne zaboravi za 200 kn povesti i svoju vjernu frendicu SiG...
Za brašno ne brini...daće ti ga seljani usputno... 😁😁
 
Nitko ovdi nije ništa zakuhao, samo ti je rečena surova istina i iznešena gola činjenica ;)
A ti jedino možeš predložiti svojem stadu ovaca sa šibom u ruci i čupavim Pulinom što trčkara za tobom i tvojim stadom da u podnevnom hladu starog hrasta na kraju njive imate dubokoumni rektalni "umfal"...
😁😁

P.S. I ne zaboravi za 200 kn povesti i svoju vjernu frendicu SiG...
Za brašno ne brini...daće ti ga seljani usputno... 😁😁
Nego reci ti meni rade jesi u zg? Da dogovrimo nešto
 
Nitko ovdi nije ništa zakuhao, samo ti je rečena surova istina i iznešena gola činjenica ;)
A ti jedino možeš predložiti svojem stadu ovaca sa šibom u ruci i čupavim Pulinom što trčkara za tobom i tvojim stadom da u podnevnom hladu starog hrasta na kraju njive imate dubokoumni rektalni "umfal"...
😁😁

P.S. I ne zaboravi za 200 kn povesti i svoju vjernu frendicu SiG...
Za brašno ne brini...daće ti ga seljani usputno... 😁😁
Bravo, pa ovdje imamo kandidata za Pulitzerovu nagradu
 
Nitko ovdi nije ništa zakuhao, samo ti je rečena surova istina i iznešena gola činjenica ;)
A ti jedino možeš predložiti svojem stadu ovaca sa šibom u ruci i čupavim Pulinom što trčkara za tobom i tvojim stadom da u podnevnom hladu starog hrasta na kraju njive imate dubokoumni rektalni "umfal"...
😁😁

P.S. I ne zaboravi za 200 kn povesti i svoju vjernu frendicu SiG...
Za brašno ne brini...daće ti ga seljani usputno... 😁😁
Nemam ovce i ne zanimaju me životinje. A sig mi nije frendica, tak da malo si pogrišila curo.
 
Nemam ovce i ne zanimaju me životinje. A sig mi nije frendica, tak da malo si pogrišila curo.

Opusti se, dati ćeš joj 200 kn (pod pretpostavkom da ih imaš 😁) i onda se budete upoznali bez problema i postanete također BFF 😁😁

Što se tiče ovčica tvojih, ne moraš biti u bedu...nisi ti jedini muškarac ovdje koji voli dijeliti nježne trenutke sa njima...
😁😁
 
Opusti se, dati ćeš joj 200 kn (pod pretpostavkom da ih imaš 😁) i onda se budete upoznali bez problema i postanete također BFF 😁😁

Što se tiče ovčica tvojih, ne moraš biti u bedu...nisi ti jedini muškarac ovdje koji voli dijeliti nježne trenutke sa njima...
😁😁
Sorry, ne mislim ti podizat tvoj pacenicki forum i radit show, ne mozes ti to platit...
 
Sorry, ne mislim ti podizat tvoj pacenicki forum i radit show, ne mozes ti to platit...
I aj ne budi glup... Kod debila ti to prolazi, ali kod normalnih ne.. Ova dva profila uvedena su kad smo maserka i ja otisle,u isto vrijeme se ukljucuju u temu, nasao si dvije skoro identicne fejk slike i obje su slike face, btw ova "ema" je potpuno druga osoba od one "eme" na pocetku,, jadno, prozirno, bez smisla za marketing...
 
Opusti se, dati ćeš joj 200 kn (pod pretpostavkom da ih imaš 😁) i onda se budete upoznali bez problema i postanete također BFF 😁😁

Što se tiče ovčica tvojih, ne moraš biti u bedu...nisi ti jedini muškarac ovdje koji voli dijeliti nježne trenutke sa njima...
😁😁
Imam ne sikiraj se bona. Iman ja para ne brini za me. Nego reci kad si u zg? Da neki susret dogovorimo
 
Sad se moras prijavit kao win... On je volio muskarce🤣🤣
Skužaj bona. Ja ne znan o čem pričaš ti. Kaki win tebe spopa. Ima sam mnogo žena ti si jedina koja me tu optužeje da imam drugi acc i nije ti dosta to? Kako znan Jura je bia s viki,a ja nisan. Prestani vinjak konzumirat vidis da brkaš ljude ,ajd ća sad uživaj u Makarskoj i jedi ribe dobit ćeš Omega kiseline
 
Što se tiče wina. Kolko znam taj je ban popušio trajni tako mi rekao radi svog ponašanja na frm. Nebitno plako da lobiram kod admina za unban, a nije htio platit. Nema džabe ni u stare babe.
Mislim meni za lobiranje. Da se razumimo da nebi neko mislio da se može unban platit. Ja ništa za džaba ne radim. Kod mene se sve plaća. Ja sam ko prostitutka :cool:.Ako oćeš uslugu, a nisi mi extra dobar frend plati. Kako konobari imaju izreku za pijance plati pa se klati. Tako i ja plati i onda moze usluga. To je ko da ja dođem do latine i ne platim ,a oću karat ,e pa ne može
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh