Birtijaške čakule

Mercedes, win, dr love i jura.. Jbt 4000 clanova 10 ljudi 🤣🤣🤣🤣
Jura okej. Što se tiče mercedesa, a imam jedan na dvorištu stoji pije više od mene ,pa ga rijetko vozam, a i kad ga vozim uvijek me sponzoruše spopadnu i traže prvo 20 tisuca kn da potrošim da bi jebao. Dr love ,a eno ti ga tu svako malo piše nešto svađa se sa svima.
 
Skužaj bona. Ja ne znan o čem pričaš ti. Kaki win tebe spopa. Ima sam mnogo žena ti si jedina koja me tu optužeje da imam drugi acc i nije ti dosta to? Kako znan Jura je bia s viki,a ja nisan. Prestani vinjak konzumirat vidis da brkaš ljude ,ajd ća sad uživaj u Makarskoj i jedi ribe dobit ćeš Omega kiseline
Jura ovaj fejk dalmatinski ti je tragedija....
 
Sta je Carla, Ema odnosno admin...
Gotova sihta za danas?
🤣🤣🤣🤣
ja ću još samo ovo reci i tjt, žao mi je sto nisam admin da ovakve maknem odavde, žao mi je sto imaš problema sama sa sobom,rekla bih velikih psihičkih. očito su te stigle godine,možda si se malo i udebljala pa si sad isfrustrirana nečime i nesretna.. vrijeđaš svaku curu koja ovdje dođe kao da je cjeli forum samo tvoj.. ne možeš prihvatit da je netko mlad,lijep,pametan... zezaš decke sprdas ih al nijedan ti kao niti meni nezeli rec ono sto te ide,jer su donekle dečki pristojni i ok kakvi god da jesu,dal mlađi ili stari njihov život,neka rade šta žele a ti im se samo iz posta u post smiješ u lice i ponižavaš ih... žao mi te, ovo je zadnje da ti se obračam i oprosti ali postojimo i mi mlađe,doći će ih još i jadna ćeš se pojesti od zavisti i ljubomore još jače.. zato moj savjet,posto se vise ovime ne bavis, živi svoj život, makni se odavde jer ništa pametnog dosad nisi rekla i pusti ove decke da se zezaju međusobno kao sto i rade. Žao mi je što gubim vrijeme na tebe pisajuci ovo, nisam tolko jadna kao ni @Emma da trošimo energiju na tebe nepotrebno... a Adminu, @adminxxxlj1 ako je, predlažem da ovakvima kao ti ubuduće savjetuje neku terapiju ili liječenje. eto, lijep pozdrav 👋🏼
 
ja ću te također odvesti na ručak ako se ikad zatekneš u Istri točnije u blizini Pule, ne ustručavaj se prijateljski javiti :)
@Carla95 nije ti ovo trebalo...osim što te je @Sisata i guzata optužila da si admin, da si fake, da si SA menager, da si muško, da si unban...sada će te još i proglasiti da si šefica pučke kuhinje i da radiš reklamu pozivajući forumaše na ručak...
😁😁😁
 
@Carla95 nije ti ovo trebalo...osim što te je @Sisata i guzata optužila da si admin, da si fake, da si SA menager, da si muško, da si unban...sada će te još i proglasiti da si šefica pučke kuhinje i da radiš reklamu pozivajući forumaše na ručak...
😁😁😁
A šta se uzbuđuješ vidiš ds mene optuži da sam neki Jura , pa Juru da je neki win Mercedes pa ja. Dobro dok me još ne optuži da sam viki ili da sam crna pantera ili neka druga o kojoj se dosta pričalo na forumu
 
A šta se uzbuđuješ vidiš ds mene optuži da sam neki Jura , pa Juru da je neki win Mercedes pa ja. Dobro dok me još ne optuži da sam viki ili da sam crna pantera ili neka druga o kojoj se dosta pričalo na forumu
da, čitam i ne vjerujem, mislim da sam za dotičnu rekla sve u ovoj gore podužoj poruci, više komentara nemam. takvima samo treba dobra terapija haha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh