Birtijaške čakule

Maloprije si napisa da ti je Split daleko a već da Pula ti je ok.
Sad kada te je @Carla95 otkantala pribacuješ se na mene... 😁😁

Izgledam ti kao oni nogometaši šta sjede na klupi ? 😁
Imaš Carlu95, nju sada proganjaj do kraja života...ona ti je suđena...i vino...i večera...
😁😁
Dobro eto ako sam rekao sad poričem . Rekao i porekao. Nije daleko Split . Sad tebi nudim večeru vino svijeće. Oces crno ili bijelo?
 
Skužaj bona. Ja ne znan o čem pričaš ti. Kaki win tebe spopa. Ima sam mnogo žena ti si jedina koja me tu optužeje da imam drugi acc i nije ti dosta to? Kako znan Jura je bia s viki,a ja nisan. Prestani vinjak konzumirat vidis da brkaš ljude ,ajd ća sad uživaj u Makarskoj i jedi ribe dobit ćeš Omega kiseline
Neće ona od mene dobiti nikakve kiseline 😂😂
 
Tako hladno je, a tebe nema
svuda trazim te, a tebe nema

Od zivota uplasen
mobilni joj ugasen
u glavi promaja
i njeno ime odzvanja
Pjesma posvećena jednoj plavoj ženi 🤫
 
Prolazeci ovih zadnjih par strana bas je dobro olicenje lokalne scene.
Ocito ima dovoljno ljudi sa "obje strane ograde", i ne vidim bas da je potrebno pretjerano puno truda/inicijative da se svi osjecaju zdravije i sigurnije.
Nazalost imam osjecaj da se vecina postova uglavnom svodi na "ma sta ti znas?", "viki je najbolja u <dodaj random act>", "kolko cepa?" komentare.
Balavost, sta tek ulazi u igru (ako uopce rade), "driz lekcije" drugima dok ih vecina muske populacije opsjeda neukusnim uletima. S druge strane, drustvo koje stvarno mogu doprinjeti kvalitetnim recenzijama ih se boji javno pisati jer ce dobiti more glupavih pitanja.
Steta, stvarno ne mislim da je toliko puno potrebno da svima bude bolje.
 
Prolazeci ovih zadnjih par strana bas je dobro olicenje lokalne scene.
Ocito ima dovoljno ljudi sa "obje strane ograde", i ne vidim bas da je potrebno pretjerano puno truda/inicijative da se svi osjecaju zdravije i sigurnije.
Nazalost imam osjecaj da se vecina postova uglavnom svodi na "ma sta ti znas?", "viki je najbolja u <dodaj random act>", "kolko cepa?" komentare.
Balavost, sta tek ulazi u igru (ako uopce rade), "driz lekcije" drugima dok ih vecina muske populacije opsjeda neukusnim uletima. S druge strane, drustvo koje stvarno mogu doprinjeti kvalitetnim recenzijama ih se boji javno pisati jer ce dobiti more glupavih pitanja.
Steta, stvarno ne mislim da je toliko puno potrebno da svima bude bolje.
Sve tocno... Puno puta sam cula da im se ne da pisati jer dobijaju na tisuce upita od jelbiotkovaca
 
Ma uopce nije tezak problem za rijesiti, postoji toliko razlicitih nacina. Primjera radi, ne mozes postaviti podopitanje na review ako sam nisi postao barem jedan ili account ti mora biti stariji od 10 dana... mozda cak i zatvoriti kompletno recenzije za javnost (bez registracije) i nove accountove. Netko isao spustati cijenu cure koristeci prepisku negativnih tocki moje recenzije. Nije dobio popust, a ja dobio puno toga ko poklon jer kad sam joj ga pokazao smijala se i rekla "ha da, istina je".
Prelagano je uci sa sock puppetom i napisati negativni review ili zaspamati. Nitko vise ne pise recenzije, reputacija uopce nije bitna, a recenzije (dobre/lose, cura/musterija) su ono sto najvise pomazu drugima donjeti pravu odluku. 2-3 puta sam odlucio zbog kvalitetne recenzije tu, ne posjetiti curu.
Stvarno nije potrebno puno. Prvi korak lagano moze biti par razumnih moderatora koji ce rade usmjeravati diskusiju u zdravom smijeru, nego brzopleto brisati postove.
 
Ajmooo ljudi, petak Roko gori 🔥zajebi ove s oglasnila, vratile se studentice u voljeni dom na Savi, navodno ima i studentica koje se šilje za 200,300 kn iz doma hmmm
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh