Birtijaške čakule

Ajmooo ljudi, petak Roko gori 🔥zajebi ove s oglasnila, vratile se studentice u voljeni dom na Savi, navodno ima i studentica koje se šilje za 200,300 kn iz doma hmmm
Ma je uskoro bez potvrde da si cijepljen prebolio koronu ili imaš negirao test ne stariji od 48 neces ni u klub smiješ gorje će bit neg da si u zatvoru . Ne znam kak je u zatvoru, ali po silnim pričama pretpostavljam kako je njima da će bit još gorje
 
Ma je uskoro bez potvrde da si cijepljen prebolio koronu ili imaš negirao test ne stariji od 48 neces ni u klub smiješ gorje će bit neg da si u zatvoru . Ne znam kak je u zatvoru, ali po silnim pričama pretpostavljam kako je njima da će bit još gorje
Ma stari samo uđeš unutra, ak zaštitar vidi da si nesiguran onda ti kaže ajde na testiranje, inače samo uđeš unutra
 
Jedan si od rijetkih kojima ću ovo reći,
Kada i ako budeš dolazio u Split, javi mi dan ranije da znam, vodim te na skromni ručak...kakav ti može priuštiti jedna obična studentica iz radničke obitelji,
Da se uvjeriš tko sam i što sam...
Hvala.
Međutim, đentlmenski bih radije ja ponudio ručak i da se ti uvjeriš tko je J. S. Bach.
Nije red da studentica prva plaća.
 
Citam sad tamo temu fetiš ballbusting. Zasto bi itko pristao na to. Mene bole jaja čitajući to i još vise kad mu ženska napise da ima potrebu izmlatit nekog. Kako bi me tek bolio da idem probavat to
 
Naravno da možeš javi kad dođeš pa da se vidimo na kavi ok
Misliš vidite se na krevetu . Kava =krevet za tebe. Ovaj Federer lijepo skuhao kašu s viki da se povukla, pa normalno da se povukla kad joj para i para ostavio . Ona inače traži 800. Kako je rekao 10x vise znaci to je 8000 kn to je 16000 kn . To inače za skupi za 4,5 dana ako ima 5 dnevno, a ako ima jednog 20 dana. Govorim hipotetski da uzmu po 1h svaki. I ovako to skupila za 2 dana
 
Misliš vidite se na krevetu . Kava =krevet za tebe. Ovaj Federer lijepo skuhao kašu s viki da se povukla, pa normalno da se povukla kad joj para i para ostavio . Ona inače traži 800. Kako je rekao 10x vise znaci to je 8000 kn to je 16000 kn . To inače za skupi za 4,5 dana ako ima 5 dnevno, a ako ima jednog 20 dana. Govorim hipotetski da uzmu po 1h svaki. I ovako to skupila za 2 dana
Naravno da na krevetu Carla radi gfe 😉
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh