Birtijaške čakule

Ninja da si pravi kao sto ti nick kaže. Davnih dana bi ti skako po sig. Ovako možeš samo na plažu ici gledat
 
Lako se vama zajebavat, a ja imam tekući problem. Utakmica je za 1h a ja pive nemam moram do ducana ići. Dok se stuširam bit će pol 9 . Nikad se ne zna🤔. Koga putem mogu sresti . Uvijek treba biti spreman i živjeti pod onim jugoslavenskim motom ili čiji već je ništa nas nesmije iznenadit. Možda bas neka mala zgodna bude, a ja neopran u dućanu , pa na šta bi to ličilo.
 
Lako se vama zajebavat, a ja imam tekući problem. Utakmica je za 1h a ja pive nemam moram do ducana ići. Dok se stuširam bit će pol 9 . Nikad se ne zna🤔. Koga putem mogu sresti . Uvijek treba biti spreman i živjeti pod onim jugoslavenskim motom ili čiji već je ništa nas nesmije iznenadit. Možda bas neka mala zgodna bude, a ja neopran u dućanu , pa na šta bi to ličilo.
E moj Jura trebao si prije kupit pive moje su u frižideru staroprameni 🍺
 
Viki viki viki. Šta je posebno s njom? Ninja i Jura sam viki spominju. Ajde famozna viki daj im da se smire . O da zaboravio da je Federer kriv za njihovu kuknjavu
 
Ajde ninja sad je tvoja imaš je. Dajte žene javljate se @Ninja da preboli viki. Kada vidite taksi uglavnom Bolt i čovjeka od 50 godina da izlazi iz njega na vašoj adresi to je vjerojatno ninja
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh