Birtijaške čakule

O Jura, pa naravno da je...
Aj realno... Sta mislis koliko stvarnih zena a i muskaraca zna za ovaj forum...
Ama ženska glavo nisam Jura po stoti put. Možda sam admin, možda sam viki. Možda sam IT . Moožda sam baba mileva. Jura sigurno nisam. Ne piše u njckh Jura nego drlove hvala doviđenja . Kad se otrijezniš bumo razglabali . Vidim napadaš raju za sve
 
Kad ovaj drlove spominje već Viki. Sanjo je na kraju . Valjda sam poludio od njenog imena posto se svaki malo spominje. Sanjo sam da je dala besplatno i da smo se 3 sata družili. Onda sam se probudio shvatio da je to bio samo san i razočaran počeo pit kavu, a možda se i vratim spat tko to zna. Neki šugavi dan danas najrađe bi ga proveo spavajući
 
Odeš kos ove i proda ti gume🤔 ili mazne tvoje🤔. Još kaže da će dostavit najbolji orgazam kako će to dostavit 🤣🤣🤣🤣?
 
I nije orgazam,nego organizam.
Organizam je sustav organa kako ja znan biologiju ,a a znan je dobro jer san ima čvrstu 4 iz biologije profesorka me nije baš volila i nikad mi nije dala 5. Orgazam je seksualni klimaks vrhunac seksa. Uglavnom muški svrše izbace spremu,a za žene kad ga doživljajvu obično vršite glasno uzdišu ne znam kako to opisat. Eto Slatkica možeđ ti opisat kako to izgleda, Ja ne znan to objasnit.
 
Organizam je sustav organa kako ja znan biologiju ,a a znan je dobro jer san ima čvrstu 4 iz biologije profesorka me nije baš volila i nikad mi nije dala 5. Orgazam je seksualni klimaks vrhunac seksa. Uglavnom muški svrše izbace spremu,a za žene kad ga doživljajvu obično vršite glasno uzdišu ne znam kako to opisat. Eto Slatkica možeđ ti opisat kako to izgleda, Ja ne znan to objasnit.
Ma znam ,šalim se.
 
Organizam je sustav organa kako ja znan biologiju ,a a znan je dobro jer san ima čvrstu 4 iz biologije profesorka me nije baš volila i nikad mi nije dala 5. Orgazam je seksualni klimaks vrhunac seksa. Uglavnom muški svrše izbace spremu,a za žene kad ga doživljajvu obično vršite glasno uzdišu ne znam kako to opisat. Eto Slatkica možeđ ti opisat kako to izgleda, Ja ne znan to objasnit.
Možda je ona meni namjerno davala niske ocjene i mislia da cu je jebat ,a ja se nisam ponudio , a da jesan možda bi ima 5 na kraju 8 razreda a ne 4 i to se jedva izvukao s 4 jer san ima srecu da nije ni slušaša šta odgovoram nego je rekla a dobro eto ti 4
 
Kakve su ovo fore sad sa imenima? Vatrena, Napaljena, Slatkica itd.. Jel se to neka lova tako okrece a da ja ne znam? Samo nikne neka nova "žena" na forumu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh