Birtijaške čakule

I mene zanima. Split mi malo daleko. Eh a bio sam prije godinu dana u Puli🤔. Tamo kod Arene vidio neku zgodnu mladu curu. Bio na onom amfiteatru na suncu nisam se namazao izgorio. @Carla95 da se nisam u tebe slučajno zagledao 🤔🤣, pa izgorio.
Ee @Jura @Jura :)
Da je sada @Carla95 bezobrazna djevojka rekla bi ti "Vidi purgerskog tovara, došao prvi put na more i odma k'o prava seljačina izgoria na suncu !" 😁😁
Al' imaš sriće, ne bi ti ona to nikada ni pomislila, s kamoli rekla... 😁😁
 
Ee @Jura @Jura :)
Da je sada @Carla95 bezobrazna djevojka rekla bi ti "Vidi purgerskog tovara, došao prvi put na more i odma k'o prava seljačina izgoria na suncu !" 😁😁
Al' imaš sriće, ne bi ti ona to nikada ni pomislila, s kamoli rekla... 😁😁
To mi nije bio prvi put na moru. Na plaži se ljepo mažem , al kad idem razgledavati tako te kulturne spomenike onda izgorim, a što ćeš . Ima li kakav restoran zanimljiv u Splitu . Malo dođem upoznamo se počastim te večerom Itd 🤔? .
 
ja sam zavrsila s forumom, rekla sam sto sam imala, greška mi je bila uopće uključivat se u ovako nešto,nisam ni dosad. nije ovo za mene,Budite dobro ljudi, sretno svima i laku noć 🙂🤗✌🏼
 
ne trebaju mi,nisam ih imala ni dosad. radije ću kao i dosad u tišini samo čitati , vrag mi nije dao mira pa sam morala pocet komentirat, greška ! nije ovaj forum za mene,mlada sam naucit ću za drugi put 😂
Ne ostavljaj me samu u ovoj džungli molim te ! 😭
Rastrgati će me na komade ovi silni tigrovi...leopardi...jaguari...anakonda...anakonda...anakondaŠI...to su muške duge zmije 😁😁
 
To mi nije bio prvi put na moru. Na plaži se ljepo mažem , al kad idem razgledavati tako te kulturne spomenike onda izgorim, a što ćeš . Ima li kakav restoran zanimljiv u Splitu . Malo dođem upoznamo se počastim te večerom Itd 🤔? .
Maloprije si napisa da ti je Split daleko a već da Pula ti je ok.
Sad kada te je @Carla95 otkantala pribacuješ se na mene... 😁😁

Izgledam ti kao oni nogometaši šta sjede na klupi ? 😁
Imaš Carlu95, nju sada proganjaj do kraja života...ona ti je suđena...i vino...i večera...
😁😁
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh