Birtijaške čakule

Ako pričaš o gemmi je imala je ta cimericu samo sto cimerica je imala jedan mali problem ili veliki kak se uzme
Meni uvijek bude malo tužno to što sva ta trans ekipa što dođe i što bi htjele biti žene i nemat kurac, sve imaju kurčine od preko 20 cm, a 90% ekipe na forumu bi te iste kurčeve cuclalo cijelu godinu samo da dobiju par centimetara više. Pa ti reci da je život pošten ^^
 
Ko govori protiv Raisse?
Najbolja cura koja se tu pojavila.
Šta će ti engleski kraj nje, ali si došao pričati.
Ako jesi uzmi psihijatra za istu lovu
Psihijatar je 300-400...a ništa spomenuli su Gemmu 2146 puta i Hot Annie 1926 od toga Ninđa sam 1273 na 6 različitih tema...tješitelj se najbolje u životu ljubio sa kurvom, sexao sa kurvom...Sig više nw vidi čitati na mob...Jura će se skoro odlučiti di umočiti....Plovak skoro ostavio kosti u Sloveniji...i tamo
 
Psihijatar je 300-400...a ništa spomenuli su Gemmu 2146 puta i Hot Annie 1926 od toga Ninđa sam 1273 na 6 različitih tema...tješitelj se najbolje u životu ljubio sa kurvom, sexao sa kurvom...Sig više nw vidi čitati na mob...Jura će se skoro odlučiti di umočiti....Plovak skoro ostavio kosti u Sloveniji...i tamo
Ja razmatram Ege Ukrajine Ruskinje ili polly nisam odlučio još. Odluka mora bit pametna
 
Psihijatar je 300-400...a ništa spomenuli su Gemmu 2146 puta i Hot Annie 1926 od toga Ninđa sam 1273 na 6 različitih tema...tješitelj se najbolje u životu ljubio sa kurvom, sexao sa kurvom...Sig više nw vidi čitati na mob...Jura će se skoro odlučiti di umočiti....Plovak skoro ostavio kosti u Sloveniji...i tamo
Hvala na ukratkom prepričavaju zadnjih 30ak stranica, da ne trebam čitati.
Sig trebaju naočale?
Oće to s godinama.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh