Birtijaške čakule

Gemma nije bila skupa 1h 1200 kn meni naplatila
Skoro svaka je 1300 1h dobro 100 kn sad gore dolje. Osim ovih nekih tipa Polly 1735 kn ne razumijem zasto je 400 kn skuplja. Duo s frendicom je bio duplo 2400 1h. Kažem ti frend dog al ovaj s rodenandom ga zajebao htio ga ubit lik. Ja planirao do gemme al potrošio kod Anne 2600 kn ili je gemma već otisla znam da sam joj pisao nije odg pa se javio anni ovoj
 
Slažem se sa tobom ja se prvo dogovorio uzet 30 min ali kad sam ju vidio uživo uzeo 1 h i nisam požalio mala je sex bomba
Daaa 😍😍😍 tako i ja trebao ici kod Raisse al nakon tog prvog puta sto sam bio sat vremena. Rekoh ovako, trebao sam sutra kod jedne brazilke, al ne idem, nego dolazim opet tebi na 2 sata. Da je tu kroz cijelu godinu mislim da bi samo kod nje isao.
 
Skoro svaka je 1300 1h dobro 100 kn sad gore dolje. Osim ovih nekih tipa Polly 1735 kn ne razumijem zasto je 400 kn skuplja. Duo s frendicom je bio duplo 2400 1h. Kažem ti frend dog al ovaj s rodenandom ga zajebao htio ga ubit lik. Ja planirao do gemme al potrošio kod Anne 2600 kn ili je gemma već otisla znam da sam joj pisao nije odg pa se javio anni ovoj
Recimo Hot Annie ti je 1500 1h
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh