Birtijaške čakule

Ja imam loša iskustva sa ruskinjama dopisivao se sa njima htjela je doći u Zg ali jbg tražila puno eura da dođe i odjebao to
Ja bi bas platila puno eura da dodje jer te iste eure nisu domace zasluzile😂 radije ostavi strankinjama jer uopce to nije organiziramo i sve ostavljas njoj za krafne ne nekom trecem . Eee moji mozgici.. sve za hrvatsku😛🤦‍♀️
 
Mogla bi ja poc ove dane na EGE ako ne bude racija prije mog termina.. sta kazete na po ure moze ... Koliko ono sta ima za po ure jel gfe jel ima kave soka mineralne🤦‍♀️😂
 
Jesi pio sok daj recenziju jel od naranče il jabuke i ono sto me posebno zanima jel mineralna friska s mjehurićima ili izvitrena ( strah me prevara) ako vevu bacam sto oira da bude de luxe hocu 🤔
Pio sam kolu samo, bila je s mjehurićima i to ona američka, iz Atlante, a ne one neke jeftine iz Lidla :D Haha a eto kad već pitaš, imao sam nedavno jedno iskustvo zanimljivo samo s de luxe pićima (vidi recenziju za Sloveniju) ^^ Nije nekad ni kvalitetno piće najbolje što ti se može dogoditi...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh