Birtijaške čakule

Kako ga vakumiras?
a) Dal stavis kondom u usta pa ga navuces i automatski vakumiras usisavanjem zraka?
b) Jednostavno prstima ga navuces preko glave i pokusas dok ga razvlacis ga dobro pritisnut uz.
c) nesto trece

🤔😂😂😂
Ono kad ga razmotavas na kurcu a ostane zraka u kapici za sjeme... E tad je opasno... I mislim da svatko tko je redovito godinama u sportu i nikad mu nije pukao da laze.
 
Zapratila sam jednu likusu iz ovog posla, odnosno sa ege na instagramu... Cinila se zanimljiva i dobro je fizicki izgledala pa ajde... Kad ono likusa 30 selfija potpuno identicnih, u identicnoj skoro garderobi od 2 dinara... Niti garderoba, niti putovanja, niti extra hrana, pice... Doslovno zena je toliko dosadna da kuzim cemu losa recenzija
 
Zapratila sam jednu likusu iz ovog posla, odnosno sa ege na instagramu... Cinila se zanimljiva i dobro je fizicki izgledala pa ajde... Kad ono likusa 30 selfija potpuno identicnih, u identicnoj skoro garderobi od 2 dinara... Niti garderoba, niti putovanja, niti extra hrana, pice... Doslovno zena je toliko dosadna da kuzim cemu losa recenzija
Ako hoćeš naše mišljenje daj link...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh