Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako te zanima imas njezin broj pa probaj.. Sigurno da je bolja ta spika nego konstantno usporedjivanje s nekim drugim.Ja za sebe mislim da sam Bog i da nema drugih Bogova iznad mene. Tako da me apsoluljutno ne zanima tko sta prica, radi, kako izgleda.Uci na mom primjeru.

Vi mene spominjete ujutro, ja nisam ni mislio ništa pisati. Dođem se malo zajebavati, i onda ti iz čista mira spominješ svog Sombija kako ti je posalo poruku na Whatsap, samo da me isprovociraš. Koga briga, zašto se ne nađeš s njim i ne govoriš o tome.
 
Oprostajno pismo.
Odlazim s ovog foruma jer ne mogu uspostavit kontakt s jednom osobom. Odlazim zauvijek na 15 minuta. Mene se napada, bio sam smjesan mozda.
zbogom forume
Hvala svima a posebno venturi sto mi je preporucio panteru ali moj novcanik nije mogao istrpiti taj financijski deficit pa sam bio primoran baciti ga u nesvijest.
odlazim sa planete putujem, mjesecu se radujem-plavi orkestar
 
Oprostajno pismo.
Odlazim s ovog foruma jer ne mogu uspostavit kontakt s jednom osobom. Odlazim zauvijek na 15 minuta. Mene se napada, bio sam smjesan mozda.
zbogom forume
Hvala svima a posebno venturi sto mi je preporucio panteru ali moj novcanik nije mogao istrpiti taj financijski deficit pa sam bio primoran baciti ga u nesvijest.
odlazim sa planete putujem, mjesecu se radujem-plavi orkestar
Top😂😂😂😂😂😂😂😂
 
Evo imam pitanje jedno venturo za tebe. Kako ti vidis sig u svom zivotu? Jel ti nju zaista smatras prijateljicom kako kazes ili zaista osjecas nesto puno vise prema njoj? Sombrerkan je uspio svojim sarmom i sprehackim sposobnostima doci do srca mlade i perspektivne sig, ali samo za druzenje uz kofeinski vruci napitak koji je neophodan za jutarnje trenutke.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh