ZAGREB - Recenzije masaža

Ljude smeta sto sam stavio prijavu problem je sto neki ljudi s foruma tu stavljaju slike i traze a bonove gledo sam vecina tu preporucuje neke kurve bio sam kod nje top je a nije niko bio jer bon trazi igrice oglasi rijeka pa procitajte ja sam proso to s bonom kupio slikaj da se vidi ovo da se vidi ono ne moras sve brojeve nazove sluzbu i opet aktivira bon kuoim bon datum i vrijeme slikam ne broj ne kod nista
barca hitno u skolu ucit pisat, od tvog pisanja boli glava
 
E sad ako koga zanima koja se cura jebe za novac upala u financijsku krizu mislim na cure od balkan fun nek se javi.
 
Pozdrav, sutra popodne sam u Zg pa bi iskoristio slobodno vrijeme za masazu sa happyendom. Bio bih vam zahvalan za neku preporuku. LP
 
Pozdrav, sutra popodne sam u Zg pa bi iskoristio slobodno vrijeme za masazu sa happyendom. Bio bih vam zahvalan za neku preporuku. LP
Evo prva poruka pa bi htio vec sve servirano.
al ajde nismo pederi pa evo.

Obavezno javi kako je bilo
 
sve je Tissot rekao s - 'al ajde nismo pederi pa evo'

jbš ga vele mudriji da sve valja probati 😇
..a meni to još nije došlo na red 😉

🤣🤣🤣
Mislim da je on mislio to u smislu. Ne tom kak većina misli tu. Nego ono kao ajd bit cd dobar Dat će mu neku preporuku. To je isto ko kad frend npr radi roštilj tebe ne zove pa kazes gle pedera mene nebi zvao, a ne u smislu da je lik doslovno peder
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh