ZAGREB - Recenzije masaža

Pozdrav. Nov sam na forumu. Zanima me masaža i titjob. Koju sa dobrim sisama preporučate? Zahvaljujem
 
Ima neka preporuka za neku bbw, isprobanu

Nema na čemu
 
Ima li tko da je bio u Salonu Kozjak u Duknovićevoj? Tamo jedna zgodna plava samo pedikira, druga masira. E sad ja bi ovu koja pedikira, ali ne masira. Ne znam kak da ju pitam za oral. Hehe.
 
Bok, planiram popodne na neku masazu, znaci bitno mi je da je masaza dobra. Mislio sam ili k Dei/lidach ili sara crnomerec. U slucaju da ne budu dostupne, ima netko jos neku preporuku?
 
Dea/lidach nazalost neznam jel se moze uopce nazvat iskustvom. Dogovorio sve preko sms-a, jos mi naglasila da ako cu kasnit javim. Dosao 20 minuta ranije i poslao joj poruku. U vrijeme dogovorenog termina zvao kao i par puta u iducih pola sata, na kraju nista. Steta bas sam ju htio posjetiti. Najvise mi smeta to sto ona meni kaze da javim na vrijeme ak cu kasnit, onda bi bilo fer da i ona meni javi ako joj je nekaj uletilo. Kaki god bilo, prava recenzija mozda neki drugi put.
 
Par recenzija
Kia Žumberačka


+385957134691

Alisa Žumberačka


+385957017064

Jednom bio kod jedne, drugi put kod druge. OK cure za 200 kn masiraju obučene masaža i drkica bilo mi je OK

Antea/Gea Jukićeva
Hvalili su je nekad za B2B masazu ali meni to nije ponudila samo ručno za 200 kn. Cura je OK ali doček u maski i ne dozvoljava diranje. I non stop melje ne gasi se


0917288430

Zanima me ako je netko bio kod ovih koja je cijena za ručno i da li su OK



 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh