ZAGREB - Recenzije masaža

Sopot, šenova ulica, Tea. +385919583546
Izbjegavati. Body to body 400kn a ne smijete rukom ni pipnuti maserku. Faca prosjek do loše, tijelo ok, guza odlična, ali se za cijenu dobije jako malo.
 
Sopot, šenova ulica, Tea. +385919583546
Izbjegavati. Body to body 400kn a ne smijete rukom ni pipnuti maserku. Faca prosjek do loše, tijelo ok, guza odlična, ali se za cijenu dobije jako malo.
Otac te jebo, daš 400 kuna za tu neku drkicu, onda još ni tu malu ne zašlataš jer ti ona "neda". Jesi muško ili ne? Uvatiš je pa neka se buni, ko je jebe.
 
Bio sam kod maserke Dorotea 1234 je oglas ali ga sada ne mogu naći i mogu reći, cura kaže kod arene onda na kraju botinec.Cijena 400 kao b2b ali to b2b nije vidjelo skroz ne zainteresirana i na kraju ručni, koji sam prekinuo jer sam bio razočaran kaj sam dao tolike pare i još radi u tangama.
 
Bio sam kod maserke Dorotea 1234 je oglas ali ga sada ne mogu naći i mogu reći, cura kaže kod arene onda na kraju botinec.Cijena 400 kao b2b ali to b2b nije vidjelo skroz ne zainteresirana i na kraju ručni, koji sam prekinuo jer sam bio razočaran kaj sam dao tolike pare i još radi u tangama.
Ma te masaže treba izbjegavat, teška prevara, čast iznimkama. Da barem odrade to kako treba, ali štrace još imaju raznorazne uvjete. Naletit će jednom na budalu pa će požalit kaj su ikad ušle u taj posao, varajući ljude. Opekao sam se par puta, ali više neću.
 
Pozdrav, zna li netko radi li još uvijek ona Srpkinja starija koja je bila u hotelu I pa kasnije u Novoj galeriji? Ako znas da radi, molio bih i kontakt. Hvala!
 
Neke trljaju samo sisama, neke u tangama, neke niti to. Poanta je da uvijek možeš pokazati da znaš što se očekuje i da je uzaludno pokušavati podvaliti lošu uslugu. Međutim, kada već dođeš do toga da se nadmudruješ sa curom oko usluge koju ti nije spremna pružiti onda ti ionako i volja splasne pa je ostatak "seanse" neugodan za obje strane. Ako vidiš da te želi smuljati, zahvali se i okreni. Ako si već dao novce, opet se zahvali i zaobiđi je sljedeći put u širokom luku.
 
Barem je tako bilo prije. Predstavit se u mailu i moras bit stariji od 30. Tek nakon toga ona ti salje svoj broj
 
Pozdrav svima nisam još probao masaže razmišljam otići ali meni su napete isključivo azian girls pročitao sam sve o onim iz šubićeve i nije mi napeto ići tamo, zna li neko neke druge azian cure u Zagrebu?
 
Pozdrav svima nisam još probao masaže razmišljam otići ali meni su napete isključivo azian girls pročitao sam sve o onim iz šubićeve i nije mi napeto ići tamo, zna li neko neke druge azian cure u Zagrebu?
To ti se zove masaža. Trackanje i drkica i marš van. Ako nema sexa bez veze ti je ić samo na "masažu"
 
Alisa, b2b, utrenirano mlado tijelo. Čvrsta guza, lijepa, za pojesti.

Masaža dobra, trudi se. Drži do higijene. Miris tijela odličan. Vrlo sexy cura.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh