ZAGREB - Recenzije masaža

Naravno da i to igra ulogu, jednostavno netko s nekime klikne netko ne...Ja sam kod nje bio prvi puta kada je bila sa jedno pet - šest cura (po smjeni !!!!) na Vrbanima (kod Pointa), došao, njih pet-šest se postrojilo, ja odabrao nju, ušli smo u sobu, ona meni "brzo si odabrao", ja njoj "nije se imalo kaj birati pored tebe"...i tu se dogodio taj "klik". Ona mi je definitino no.1 za HE masažu.
Jel jos rade te kod Pointa,stan tamo iza u zgradi?znalo je biti po dvije tri unutra....jedna crnka bila jebena,sise imala uhhh
 
Moze neki kontakt
Ljudi, kaj je to toliko teško pokrenuti forumsku tražilicu, da bi došli do ovog rezultata (klućna rijeć "žumberačka"):


A nakon toga povezati jedno s drugim i doći do tog oglasa:


Kaj se mora sve na srebrnom tabletu servirati?

O Isuse Bože...
 
Ljudi, kaj je to toliko teško pokrenuti forumsku tražilicu, da bi došli do ovog rezultata (klućna rijeć "žumberačka"):


A nakon toga povezati jedno s drugim i doći do tog oglasa:


Kaj se mora sve na srebrnom tabletu servirati?

O Isuse Bože...
Ja uvijek kliknem na profil korisnika ako mogu. Kad klikneš na ovog lika i pročitaš njegove poruke, shvatiš da je skorojević koja na forumu postoji samo da žica brojeve i informacije, a drugi neka traže za njega. Takvima ne odgovaram na upite. Nemoj ni ti. Pogledaj mu poruke- može broj, može kontakt, može info...
 
Ako već ideš u salon u Žumberačkoj, izbjegni Kiu svakako. Žena je užas. Ostale su ok ali se po mom mišljenju nijedna ne isplati. Za 200 kn ćeš dobit osrednju do lošu masažu s drkicom.
 
Da se nadovežem na ovo gore: već sam pisao recenziju i za jednu i za drugu ali tko bi to sad tražio. Niža je slatka i masira ok do srednja žalost. Ima čvrsto tijelo i uzme 300 za masažu ili 400 za b2b. Prije nije radila oral. Viša je deblja i uzima 200 dodatka za oral, koji radi samo s gumicom tako da se def ne isplati. Prostor za masažu je minijaturan ne može se čovjek okrenuti. Nisu njihove slike.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh