ZAGREB - Iskustva & recenzije


Prostor Veslačka, već dobro poznata erotik djevojka koja je dugo na sceni. Prvo i osnovno, radi se o BBW ženskoj, ne debljoj ni punijoj, nego debeloj ženskoj. Dakle, jedan joj sloj sala kad stoji na nogama prekriva picu. Sise su viseće velike, a ima i pirsing u pupku. Ona je plavuša od nekih 45 godina, u licu nije nešto. Doček je u kožnim tajicama (što posebno volim) i štiklama. Ona sama je jako uredna kao i stan u kojemu radi i živi. E sad usluga. Definitivno se radi o staroj kurabi koja zna šta radi i koja voli kurac. Da se lizati, a i ljubiti, mada ljubljenje baš ne preferira. Pušenje je bez gumice, i ono je vanserijsko. Tako ga uvlači da mi je malo falilo da nakon minut ne svršim, VRHUNSKI. Seks je isto jako dobar te na njezinu smo inicijativu promjenili 4 poze. Da se i lupat po guzi i vuć za kosu. Tarifa je 350 pol sata, sat 600. Unatoč dobrom seksu i pušenju, ne bi ponovio zbog njene debljine koju itekako osjetite kad je na vama. No ljubitelji BBW-a mislim da imaju favorita.
Evo svaka čast, ovo je pravi opis i tko voli otići će. A ne kao neki ovdje koji za nju i njoj slične napišu da je "malo jača ali sve je čvrsto" i slične krerenarije. Evo ja možda odem samo zbog pušenja, premda ne volim debele, ali bar iz ovog opisa znam da je debela i kaj mogu očekivat.
 
Pa imas u Branimirovoj odma preko puta glavnog tj pošte Elenu sexy mačkicu

Imaš u Draškovićevoj kod Sheratona dvije

Malo dalje u Miramarskoj

Kod autobusnog ili kod Trnjanke
Svaka cast za preporuke ali rijec je bila o Sesvetama. Ovo nista nije Sesvete, ni blizu.
 
Prije 3
Kad si bio kod ove
Ja bih otišao, ali oglas joj nije aktivan
Prije 3-4mj. Neznam za oglas, ja sam ju zvao dok sam bio blizu. Dok sam bio 1h kod nje primjetio sam da se ne javlja na mob dok je s tobom.sto je korektno po meni
 
Bio danas kod Pantere. Dogovor lagan.
Prostor uredan.

Masaža sa oralcem 300 domacih.

Docekala u tangicam i grudnjaku, malo price uglavnom glupe, tipa kako je oko peče jer joj je mali prije mene svršio u oko hahah...reko super.

Masaža na krevetu ok, prešla na lizanje šupka, zaslinila ga fino. U međuvremenu se ja igrao sa njenim šupkom i zabio joj prst, nije se bunila, stovise pasalo joj...

Okret, lizanje jaja i pušenje super, probala ga cijelog gutat. Reko aj dodji tu sa strane da se ja igram s tvojom guzom.

Svršavanje u usta i po licu. Otiso zadovoljan.
 
097 6517 879 nema oglas trenutno

Paula 26, Antunović baš u hotelu iako te prvo naruči kod Admirala u Rudeškoj, 700 pola, slatka ali jako debela, tih godina, slke jako fotošopirane, doček nije u halterima nego u civilu, pušenje osrednje, lizanje jaja, akcija može sve osim anala, srednja žalost


kata jebena strofa, baba se javlja na telefon iako je cura mlada, ulica Kruge, 500 pola, drogirana do te mjere da joj oči gledaju svako u svom smjeru, nikad nadrogiraniju osobu nisam sreo, živčana i smeta joj baš svaki kurac, zaobilaziti u najširem mogućem luku


Neočekivano erotična milfica, 45 ili 50 godina, jedno od skretanja iz Klaićeve, 400 pola, samo gola BTB masaža iako je dojam da je možda i moglo doći do pušenja uz neku nadoplatu, ali možda je to samo zato jer se ponaša stvarno erotično. Masaža ne prejaka ali senzualna i ručni svršetak


500 odnos s analom, nije neka ljepotica iskreno, 40+, sise umjetne slike njene, lokacija blizina policije na Trešnjevci, u pušenju se osjete zubi puno previše, a anal je ništa posebno zbog jako dosta izjebanog otvora, nikakve razlike kod nje nema između dvaju otvora.
 
097 6517 879 nema oglas trenutno

Paula 26, Antunović baš u hotelu iako te prvo naruči kod Admirala u Rudeškoj, 700 pola, slatka ali jako debela, tih godina, slke jako fotošopirane, doček nije u halterima nego u civilu, pušenje osrednje, lizanje jaja, akcija može sve osim anala, srednja žalost


kata jebena strofa, baba se javlja na telefon iako je cura mlada, ulica Kruge, 500 pola, drogirana do te mjere da joj oči gledaju svako u svom smjeru, nikad nadrogiraniju osobu nisam sreo, živčana i smeta joj baš svaki kurac, zaobilaziti u najširem mogućem luku


Neočekivano erotična milfica, 45 ili 50 godina, jedno od skretanja iz Klaićeve, 400 pola, samo gola BTB masaža iako je dojam da je možda i moglo doći do pušenja uz neku nadoplatu, ali možda je to samo zato jer se ponaša stvarno erotično. Masaža ne prejaka ali senzualna i ručni svršetak


500 odnos s analom, nije neka ljepotica iskreno, 40+, sise umjetne slike njene, lokacija blizina policije na Trešnjevci, u pušenju se osjete zubi puno previše, a anal je ništa posebno zbog jako dosta izjebanog otvora, nikakve razlike kod nje nema između dvaju otvora.
Najs recenzija
 
Pozdrav svima ! Pregledao sam dosta recenzija ovdje. Zanimam e iskreno preporuka za neku zgodnu curu. Dolazim u Sesvete na par dana. Takodjer da li ima cura koja dolazi na adresu. Hvala :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh